View Single Post
Old 9.11.2009   #6
Pútnik
Newbie

 
Pútnik's Avatar
 
Join Date: 5.1.2008
Location: Zilina
Posts: 96
Default

Dnes to nebolo uplne idealne. Doplatil som na moju lenivost pripravit si nejaky rozumny setup s r3 pneu vpredu. Mal som r4-r3, s ktorym som mohol jazdit stale naplno, no nebol upne najrychlejsi.

Q: Vyslo mi to iba na jedno ostre kola a nastastie to stacilo na druhe misto, hned za nedostiznym ghostom.

Race1: Som spokojny, zasa sa mi raz zadarilo udrzat koncentraciu pocas celeho zavodu, kde zhruba od polovice som sa musel branit dobiedzajucemu Noellovi. Pekny suboj.Nastastie som to udrzal a v ciely 2.

Race2: Som riskol obut r3, s ktorymi som nemal natrenovane a vzhladom k agresivnemu stylu jazdy adekvatnemu k r4, som zavod zabalil uz po tretom kole. Do konca som uz jazdil ako na vylete a v ciely 3 miesto. Asponze Noell mi v celkovom poradi nijak neodskoci.

Ta osemdesiatka na tomto okruhu za SC nebola bohvieco, ale inak som ziadne problemy nezaznamenal a prebehlo to v pohode. Nepamatam si ci som bol pri vyjazde zo sikany pri starte druheho zavodu mimo trate, ale ak ano tak Ghoste, urcite si ma predbehnut mohol a nemusel si cakat.
__________________
InSeRT - Independent Slovak eRacing Team
http://www.in-sert.php5.sk/
Pútnik is offline   Reply With Quote