View Single Post
Old 8.11.2009   #4
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Q: Cht?l jsem zkusit jen 1 kolo. Splity byly tak na 2:32,5, ale pod?lal jsem šikanu p?ed cílovkou. Ale aspo? to bylo pod 33.

R1: Cht?l jsem se vzdát pp a jet od zadu, ale po kvali se rovnou restartovalo. Ale plán jsem dodržel. Souboje si n?jak nevybavuju, v?tšinou jsem šel dop?edu celkem rychle a problémy nebyly. Takže jsem to n?jak dotáhnul na 1. místo. 2 kola p?ed cílem jsem dojel Bra?a, který nezvládnul šikanu a odražená guma m? poslala do zdi. Auto bylo docela polad?ný, ale šlo s tim jet. Akorát odpadlo "hotlap nakonec". Takže i tak 1. Bra?o v poho.

R2: Tady m? totáln? dostal ten úvod za SC... Celý kolo v 80km/h... Takže jsme to jeli asi 5 minut a navíc to bylo dost o hubu, protože jak jsem tak pozoroval okolí, bylo tam pár situací kdy to n?kdo neodhadnul a málem sest?elil toho p?ed sebou. Ten SC by se m?l po?ešit, t?ch 150 km/h by celkem šlo, p?eci jen pak by se jelo aspo? trochu plynule a ne takhle. Když jsme se pak rozjeli, gumy totáln? u ledu. Klouzal jsem se jak prase, ale udržel jsem to. Jak jsem vid?l auta kolem sebe, v?tšina lidí m?la taky plný ruce práce. Pak mi n?kdo s nápisem "masato" na SPZ p?kn? zav?el v kopci v 4. úseku trat?. Už jsem m?l p?esah, ale vjel mi tam... Úpln? to samý jak Webber - Raikkonen v Brazílii. Sice jsem to tak n?jak ?ekal, takže jsem šlap na brzdu a oba v poho, ale to troubení nebylo neoprávn?ný. Pak jsem se chvilku vezl za Noellem. V t?ch pomalejších zatá?kách jsem ho stahoval pomalu a v t?ch rychlých jsem zase nemohl blíž kv?li ztrát? p?ítlaku, takže jsem prost? musel ?ekat na správnou p?íležitost. Ta pak p?išla n?kde v 2. sektoru p?ed p?lkou závodu a byl jsem tam. Da?ilo se ujížd?t a tak jsem se soust?edil na ?as. Jenže jsem to se snahou p?epísk a ud?lal hodiny. Takže m? Noell dojel a než riskovat souboj v té pravé rychlé na za?átku 2. sektoru, radši jsem ustoupil. No pak jsem ho musel znova p?edjet, ale to se povedlo celkem rychle, takže jsem za?al tla?it a znova ujížd?t. Cht?l jsem to zkusit pod 33, jenže jsem potkával GT2jky, takže to nevyšlo. P?ed cílem mi navíc Kid po Bra?ovsku hodil gumu do cesty, takže jsem šel znova do zdi... Už jsem se bál, že to prose*u, jenže našt?stí to sta?ilo, náskok byl. Uff, dneska to v?bec nebylo snadný. Co jsem vid?l splity, tak ideální kolo by pod 33 bylo - spokojenost. Cht?lo to delší závod, v??im že bych se tam dostal.

Dál už by m?lo být FZR, ne? Už se t?šim.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote