View Single Post
Old 11.11.2013   #361
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

Moje pocity z AC: spica! Vyborna fyzika, pocit z jizdy, FF, grafika i zvuky.

Stejne jako u LFS mam pocit, ze presne vim, co dela ktery kolo. Navic je krasne citit, ze po necem jedu. Neni to takovy umele hladky. Obrubniky jsou citit tak akorat, abych vedel, ze beru obrubnik a nervalo mi to stul. iR je v porovnani s timhle simulator hrbolu, u kteryho je sila zataceni skoro uplne schovana za hrubou silou drncani a poskakovani.
Dalsi obrovskej rozdil od iR, kde se snad s zadnym setem neda zbavit nechutnyho off-throttle oversteeringu, je tu prijemny zkouset jet s autem na hrane. Nejdriv jsem to nemoch urvat vubec. Pak jsem prisel na to, ze jsem kuli iR zmenil jizdni styl na "prilis opatrny najezdy" a da se to pri brzdeni urvat raz dva a stejne tak se to ale da jet takovym tim smykem, pri kterym clovek jeste neztraci cas.

Lagy v nastavovani rizeni v menu vidim taky, ale na trati vubec.
Sem tam se najdou nejaky chybky, ale na to, ze je to beta, je jich troska a jsou nevyznamny. Podobne jako statni to taky neberu jen jako betu.

Spojka opravdu funguje divne a vlastne ji tak nejak nemusim pouzivat vubec, dokonce ani s manual H-ckem.

Ano, aut a trati je zatim malo, ale i s tim malem si vystacim nekolik mesicu. Ja mam jasnou novou jednicku mezi simama.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote