View Single Post
Old 29.12.2014   #1031
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
JackCY: To rychlejší chladnutí gum v AC vidím taky jako lepší, když kouknu t?eba na https://www.youtube.com/watch?v=oUohIZEyq0w tak sta?í krátká rovinka. Sice formule jede rychleji, kola jsou více ochlazována v?trem atd, ale i tak když vzpomenu jak jsem v LFS chladil spálená kola n?kolik kol, je to v AC asi blíž realit?.
Moc pekne video. Je videt jak povrch chladne, kdyz hodne zpomali pri priprave na start a pote stoji tak se zpatky ohriva jak je vnitrek gumy teply. Moc hezke
FOV vyzkousim pod 50 na nejakou dobu, jestli si na to zvyknu nevim, trba tech 37-38 jako polovina bude jednodussi si zvyknout.
Monitor mam asi 70cm daleko, 24", vychazi realne FOV 27-28 stupnu. Na realnych 36 bych ho musel mit 53cm daleko. Zkusim ho priblizit, i kdyz koukat na pixely se mi moc nechce a pod 50-55cm uz zacinaji byt videt.

Quote:
Originally Posted by Klouczech View Post
Vyvážení oh?ívání gum se mi v AC taky líbí víc, ale na rovince se pneu h?ejou a h?ejou, p?itom by se m?ly chladit, což zase bylo správn? v LFS.
P?ijde mi, ž ?ím jedu rychleji v AC, tím se více h?ejou...
Ano na rovince v AC se pomalu ohrivaji. Ne open wheel auta maji pneumatiky schovane a asi se budou tedy hrat vic. Tady je videt F1 na rovinkach a jak se pneumatika pomalu ohriva na rovince tam kde je nejvetsi flex v pneumatice, vnitrni cast. 0:25-0:36 Nejprve zchladne po zatace ale jak jede rychleji a rychleji tak se vice a vice ohrivaji vnitrni strany pneumatik, staci si skocit mezi casy kdy je studena na rovince a na konci rovinky pred brzdenim kdy je teplejsi.



Formula 1: Thermal Camera


Bohuzel AC sice ma minimalne 3 teploty pneu ale pouze 1 je exportovana do aplikaci Pak se muze zdat ze cela pneumatika se ohriva ale muze to byt pouze maximalni nebo teplota vnitrni casti pneu ktera zustava vice ohrata i na rovinkach. Koukat na tu jejich devapp kde jsou teploty 3 se pri rizeni moc neda. A do replayu udaje o vozidle neukladaji a replaye nejsou simulovane jako v LFS ale nahrane a priserne velike.
LFS ma teploty 4. Resp. rekl bych ze ma plosky na pneumatice, "mnoho", kazdou se 3 teplotami a pote ma jednu spolecnou vnitrni teplotu. Nepocitam boky pneumatik, pak mozna 5 na "plosku"/usek pneumatiky nebo 3 spolecne.

Nejhorsi v AC je ze pneumatiky jsou skoro neznicitelne a lze s nimi prekrocit i 1700C Bez vybuchu atd. Uz jsem jim to tam dal jako bug ze takove vysoke teploty a tlaky v pneumatikach kterych lze dosahnout asi nejsou moc realisticke. Zatim Kunos na detaily mimo data ktera dostane moc neda.

Take by se mi libilo kdyby pneumatiky na rovince vice chladnuli v AC ale asi to neni moc realne. Oni nechladnou ani s F1 nebo jinymi formulemi v AC? Musim vyzkouset, s GT2 urcite nechladnou podle dat zatim dostupnych pres user app. Jestli nechladnou ani s F1 pak to chladnuti maji spatne bohuzel, opet.

LFS a teploty, je proste LFS, neni co dodat

---

WR uz nemam, zeptal jsem se bash0ra jestli by tam nezajel a prekonal je moc pekne, s tim RUFem jezdi jak ufon Parada koukat na jeho replay
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 29.12.2014 at 15:22.
JackCY is offline   Reply With Quote