View Single Post
Old 28.12.2014   #1028
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Ano pri vyssim FOV je pohled "rychlejsi" (objekty se priblizuji rychleji, objekty po stranach se mihaji rychleji), na defaultnich 56 jsem porad prestreloval protoze to bylo pomale.
Spravne vFOV co jsem spocital a stejne to pocita i ten z videa je jen 27. Pak me okno do virtualniho sveta by odpovidalo 1:1 realu. Toto bohuzel ale pri single monitor setupu moc nefunguje nebot pri tak nizkem FOV clovek ztrati vsechen periferni pohled ve virtualnim svete a pocit rychlosti v simech je kompletne pryc. Pokud ma nekdo projektor/mnoho monitoru/HMD a dokaze virtualni obraz dat az tak moc vedle sebe, pak ano nastavit si to realne nebo mnohem vice blize k realnemu pohledu je samozrejme lepsi. I kdybych mel monitory 3 vedle sebe tak me vFOV by pri pozici monitoru takto blizko bylo stale stejne jen 27 a zvetsilo by se mi hFOV na 98. Co jsem triple screen zkousel, i kdyz jsem sedel daleko v sedace, tak takto male FOV mi nevyhovovalo nebot jsem videl stale velke prd i s 3 monitory.
Me ztrata periferniho videni ve virtualnim svete nevyhovuje a je to potom jak koukat dalekohledem.

Snad nekdy dodelaji poradne HMD i kdyz na oci to neni zrovna dobre.

---

RUF je dobry, je s tim sranda jezdit
Jenom ten podvozek je na tom civilni a i kdyz to ma vykonu tunu a na semislickach slusny grip tak to nejede tak dobre jak by mohlo s tvrdsim prenastavenym podvozkem.
Jestli mas chut, zkus prekonat moje dve WR, zajimalo by mne kolik tak v AC ztracim bez pedalu s RUF. Silverstone National, Vallelunga Club, obe jsou okolo minuty na kolo.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 28.12.2014 at 12:38.
JackCY is offline   Reply With Quote