View Single Post
Old 26.12.2014   #1023
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
a nenici to 100%-ne turbo motor? mne sa inak zda velmi divne ze na BMW 1M sa nici motor pri preradzovani pod plnym plynom...to sa mi uplne nezda. Niekedy to robilo iba pri 1M S3 a teraz uz aj pri seriovej
RUF motor nenici.
Ano bohuzel nektera auta od Kunos, jako prave ta seriova nova BMW nici motor kdyz se vytoci, asi spatne nastavili omezovac. Pochybuju ze u realneho auta dali Nemci omezovac tak vysoko ze to nici motor.

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
díky za reakce panstvo. S tím mým umistovaním v kvalifikaci to bylo dost subjektivni, m?l jsem trochu specifikovat katergorii a to GTR, proste se mi zda, že ty auta toho opravdu až moc odpustí co se týka jizdniho stylu, ostatní t?ídy mi p?ijdou naprosto ok, reflektujíci schopnosti ?idice. Cítím, že v realu bych m?l mnohem v?tší šanci p?ežít v M3 GT, než v seriove M3, ale asi to tak má být. Jako RUFko, to povýšilo demolition derby na další uroven :-) Dle RSR mám rate of invalid laps 75% na Spa a 65% na Monze Turbo zvyšuju na 100%, ob?as poškození motoru problikne, ale ani to za celej závod nezežloutne.
Jeste k tem obrubníkum, myslím, že mugello vyníka, tam je tech obrubníku kolem 10, ale já bych ne?ek, že to je efekt ztráty gripu, spiš jako by kolo zapadlo do strouhy, i volant na to reaguje trhnutím, ale jen u aut s nízkým podvozkem, nebo se specifickou pneumatikou, nemam odzkouseno, ale takova formula abarth nebo idealne forumla lotus 98 jsou na to citlivé.
Zavodni auta i v realu se chovaji a ridi jinak a pripadaji jednodussi na rizeni v nekterych ohledech. A to rozumna jizda, samozrejme kdyz se na to slape tak to jede vic nez na co je normalni clovek zvykly ale i tak co se tyce "handling"/ovladani tak je to jednussi pri srovnatelnych rychlostech s "civilnim" autem. Nejvetsi rozdil pak casto jsou brzdy, diferak a gumy oproti seriovce. Alespon tak jsem to pochopil za tu dobu koukani videi, cteni vseho mozneho a mluveni s lidma. Lepsi gumy lip to drzi. Lepsi brzdy vic to brzdi. Zavrenejsi diferencial, netancuje to jak kaca a nehrabe tomu vnitrni kolo neustale.

Formule nemaji rady obrubniky ani v LFS, to rozlozeni vahy a snadno vytaceci motor z toho delaji hodiny. Kdyz se formule utrhne tak te nic nezachrani, davat velke kontra se clovek musi i odnaucit jinak se posles do zdi.

Me RUF neproblikava s nicenim motoru a to jsem ho tu mel pustene 7 a pul minuty v omezovaci kdyz jsem testoval neznicitelnost pneumatik: 784C, 1110kpa



Zatim drzim s RUF dve WR
Uz by to mohl nekdo prekonat.
Dnes jsem zkusil Silverstone National a tak jsem nabral druhy i kdyz jen velmi tesne.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 27.12.2014 at 00:39.
JackCY is offline   Reply With Quote