View Single Post
Old 13.2.2007   #17
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

Quote:
Originally Posted by Pablo View Post
?? jako že musí být nastaveno "Ubrat plyn p?i ?azení - ANO" pokud mám "Automatická spojka - ANO"? Já krom? spojky žádný help nepoužívám a nikdy jsem na STCC nem?l problém.

edit: p?i pod?azování s t?ema pedálama budeš muset dávat meziplyn pravou nohou ( Heel-and-toe ), ale na plastových pedálech kde brzda neklade moc velký odpor je to dost t?žký.
Na platinum serveru je to tak, když je automatická spojka, musí být nastaveno "Ubrat plyn p?i ?azení - ANO" (myslim že je to kompenzace ve stylu "ty to máš jednodušší, tak jezdi pomaleji. A ty to máš složit?jší, tak si d?lej co chceš" ). Na silver/gold je to jinak, tam je povolena "auto spojka" + "Ubrat plyn p?i ?azení - NE". A díky za odkaz.

Quote:
Originally Posted by jet View Post
jednak prace se spojkou a druhak se da slapat pravackou na oba pedaly zaroven
Hmm, tak to už je opravdovej "skill". Ale stejn? na to nemam vybavení, takže to ani zkoušet nebudu.

Když to tak vezmu, ta STCC liga bude docela pro maséry. Jedni budou muset ztrácet ?as nastavením, druzí se trápit šlapánim na t?i plastový pedály.

Edit: teda v p?ípad? G25 asi ne, ale stejn? pochybuju že ty pedály budou tak tuhý jak v aut?.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)

Last edited by Ghost_CZ; 13.2.2007 at 20:06.
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote