View Single Post
Old 8.4.2013   #78
JÁRA
Newbie

 
JÁRA's Avatar
 
Join Date: 9.3.2012
Location: Brno / Vsetín
Posts: 57
Default

No ?ekal jsem v?tší katastrofu, pá? ta tra? je zrádná na plno místech a sebemenší chybi?ka tam stojí hodn? ztráty.

Quali: Nic moc. Nepoda?ilo se mi po?ádn? zajet dobré kolo. Nakonec 22. místo.
Sprint: No ty kokos, hned po startu první zatá?ka, n?jaký špunt tam stál a ucpal to tam. Nevím co se tam stalo, ale nevyhnul jsem se autu p?ede mnou a z?stal jsem tam stát taky. Tomu se ani vyhnout nedalo. Zbytek závodu byl perfektní . Bavilo m? to se vším všudy. Bylo to vyrovnané a stále jsem se tla?il na 24 J. Reicha. Zkoušel jsem ho n?kolikrát p?edjet, ale on volil defenzívní stopu a stále se cpal na vnit?ní stopu. Bohužel pro m?, výjezdy jsme m?li v?tšinou skoro stejn? rychlé takže se mi ho nepoda?ilo p?edjet. V posledním kole v poslední zatá?ce tam bylo trošku kluzko p?ede mnou. Já jsem obvyklým zp?sobem a tempem projel zatá?ku, ale J. Reich p?ede mnou byl moc pomalý a skon?il jsem mu na zadním kole a oto?il jsem ho. Moc se ti omlouvám, byla to pln? moje vinna . ?ekal jsem, že za?neš zrychlovat mnohem d?ív. Takže kv?li m? jsme oba p?išli o start z prvních dvou míst do longu . Asi bych si zasloužil penalizaci za to. 26. místo
Long: Na to jak m? bavil sprint jsem o?ekával n?co podobného v longu. Souboje, vyrovnaný závod ap. Zeza?átku trochu frmol a byl jsem z toho trošku hotový, nev?d?l jsem kam se d?ív dívat. Pak se to roztrhalo trošku a zklidnilo. Tehdy se mi ješt? jelo suprov?. Zase jsem byl za 24 J. Reichem a myslel, že bude pokra?ovat náš souboj ze sprintu. Jenže ve 12. kole jsem dostal smyk a od toho okamžiku jsem se n?jak nedokázal asi koncentrovat na jízdu a zajížd?l pomalé kola a postupn? se propadal dol?. Nebyl jsem moc happy. Ale perfektní závody to byly . 23. místo

Smekám p?ed výkonem 74 P. Horák . Na to jakou jsi m?l mega ztrátu jsi to dojel krásn? .

T?ším se na další race, i když si moc nedokážu p?edstavit na té trati jízdu bez kontaktu s touhle lítající károu. Podle m? to bude p?kná mela . Každopádn? se t?ším
__________________
Jaroslav Martinec
S2 Licence - od 29. 1. 2013
Logitech G27 - od 8. 2. 2013
JÁRA is offline   Reply With Quote