View Single Post
Old 15.11.2006   #8
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

dnes som mal stastie...

qual : daco mi tu nehralo, stale 1. miesto... az som prisiel na to, ze Jarda nebol na serveri
takze nakoniec : 1.miesto

sprint : tak tu som mal obrovske stastie... idem bok po boku s Chaosom, ktory vsak vosiel do sikany o meter predomnou, co sa mu stalo osudnym,...
Kid mal lag a (nechcene) zostrelil Chaosa, ktory letel ako na publicu... co ma dost rozhadzalo, ale okolo 2. kola som uz bol jazdyschopny...
viedol som, az sa ku koncu ku mne nebezpecne priblizil Harad (teplotu pneu som mal okolo 95 stupnov, s tym sa nedalo ist) a urcite by ma aj predbehol, kebyze je 6. kolo...
takze nakoniec 1.miesto s naskokom par stotin

long : zase sa predierat celym gridom... asi v 3-4. kole som si pri vyjazde na oval narazil tlmice, ked som sa zahladel na napis "Luki - Wrong way - Spectate"
uz takmer som mal pocit, ze som na publicu(vzhladom aj na sprint), ale zachranili to jazdci (vsetci), myslim ze takmer s kazdym som mal super predbiehacky aj obranne jazdy, takze diky za good race !
takze nakoniec 4. miesto

na zaver by som chcel podakovat hlavnemu organizatorovi Chaosovi za tuto ligu a vsetkym jazdcom, ktori to vydrzali az do konca !
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 15.11.2006 at 22:42. Reason: upresnene detailz
eraser007 is offline   Reply With Quote