View Single Post
Old 20.10.2010   #5297
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default


//edit: Snad budu ceski bratia rozumiet, ja som sa vyborne pobavil
Riadite? istej firmy h?adá nového zamestnanca, na stole mu ležia nejaké CV?ka...
Príde mu do kanclu jeden zamestnanec a všimne si CV?ko na vrchu: „Jééj....To je Tóno, toho zoberte. S ním to budete ma? super. Jeho všetci poznajú, všeli?o dokáže vybavi? a tak.“
Riadite? si to premyslí, zavolá ho na osobný pohovor.
Po pohovore ho vyprevádza, ke? sa vo firme zastaví minister zahrani?ných vecí a hne?: „Nazdar Tóno, ?o ty tu?“
Tak riadite? si povie: „Do frasa! Asi je fakt známy, ja ho vezmem, ur?ite bude užito?ný.“

Po týždni ho riadite? zoberie na obed, ke...? pri ved?ajšom stole sedí ?eský prezident s celou delegáciou. Hne?, ako ho zbadá: „Nazdar Tondo! No jak se máš, dlouho sem t? nevidel!“
Riadite? len krúti hlavou, nechápe...

O dva týždne ide riadite? na služobku do Vatikánu, tak si povie, že nebude zlé, ke? zoberie aj Tóna. Prišli do Vatikánu, tam plné Námestie sv. Petra. Pápež v okne kýva ?udom. Tóno pozerá a vraví riadite?ovi: „Po?úvajte, po?kajte tu. Ja idem za pápežom a zakývam Vám od neho z okna.“
Riadite? sa ho snaží zastavi?, že to asi nebude dobrý nápad. O chví?u sa však Tóno zjaví v okne, pápež ho drží za rameno a spolu kývajú. Po pár minútach sa Tóno vráti a tam už sanitka a riadite? s kyslíkovou maskou.
Tóno sa pýta: „ Pán riadite?, ?o sa Vám pre Boha stalo?“
Riadite?: „No vieš....nechápal som, ke? si sa tam zjavil ved?a pápeža, ale skoro ma je**lo, ke? za mnou prišiel Japonec s fo?ákom na krku a opýtal sa ma, kto je ten týpek v bielom ved?a Tóna.“
Attached Images
File Type: jpg lol.jpg‎ (110.0 KB, 46 views)
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013

Last edited by GothaR; 21.10.2010 at 00:35.
GothaR is offline   Reply With Quote