Thread: Race 5 tiskovka
View Single Post
Old 20.2.2012   #13
Lala
Regular Member

 
Lala's Avatar
 
Join Date: 20.3.2005
Location: Plze?
Posts: 654
Default

V prvni rade smekam pred vykonem Logicala, kterej s UFR vyhral kvaldu. Nechapu ty casy, co daval. Co jsem ho tak chvili sledoval, mel teda podle jizdy uplne jinej set a je skoda, ze jsem si ho nemoch zkusit treba par dni pred zavodem

Q: Zkazil jsem nekolik rychlych kol a v poslednim mi doslo palivo. Vysledkem bylo jen 12. misto, ale mel jsem na to se umistit o kus lip

S: Diky tukanci, kterej popsal xxmartin jsem prisel o par mist, ale jinak byl start a prvni kola OK. Par souboju bylo, ale tech nekolik mist, o ktery jsem si nakonec polepsil, jsem dostal zadarmo po problemech ostatnich. Nastesti jsem se ja problemum vyhnul a v cili z toho bylo skvely 4. misto

L: V rychlym esu v prvnim sektoru jsem blbe postouch Dobranskeho. Trochu mi lagoval a ja se drzel moc blizko. Pro nas to dopadlo dobre, ale nasledkem toho pak (zase s pomoci lagu) odpalkoval Mufista nebo Agenta. To me trochu mrzi. Pak jsem asi 6 kol svadel hromadu souboje s Ljubikem. V jednu chvili jsem ho nepekne zavrel, ale bez nasledku. V zavode mi to tak ani neprislo, az pak z replaye jsem videl, jak tesny to bylo. No kolem ty 1/4 zavodu se nam do toho na chvili primichal Chaos. Oni dva se potukali, a tak jsem se moch utrhnout. Polehounku jsem dotach Ostravu a zrovna ve chvili, kdy pred nim chyboval Francek. Tak jsme si dali souboj ve trech. Ostrava lehce ztratil a zustal pozadu, pritom ja jeste nejakej cas bojoval s Franckem. Jenze pak se mi auto zaclo chovat divne (najednou to bylo na vyjezdech pretacivejsi) a nez jsem se s tim srovnal, Francek mi poodjel. Pak zas udelal chybu on, ja se dotahnul a dali jsme si jeste par souboju. Do konce jsem ho ale neudolal a dojel si pro 6. misto.
__________________
Cin ostatnim to, co si prejes, aby cinili oni tobe.
Lala is offline   Reply With Quote