View Single Post
Old 29.7.2005   #16
smash
Newbie
 
Join Date: 23.7.2004
Location: M?lník
Posts: 23
Default

P?ijel jsem, vid?l jsem a brejle kupuju!!! Funguje to moc p?kn? a je to skute?n? 3d. Interier auta krásn? plastickej, auta protivník? taktéž (jen na n? sáhnout) a tra? p?sobí taky prostorov? a p?ehledn?ji. Vypadá to skv?le a nemusel jsem se ani moc dlouho rozhodovat, jestli do toho p?jdu. Za ty 2 tisíce a n?jaký drobný to rozhodn? stojí.
Za?ízení funguje spolehliv?, jen kolem rám? uvnit? auta bylo decentn? (opravdu decentn?) vid?t duchy, ale pár vte?in sledování jízdy a už jsem o nich ani nev?d?l. Obraz monitoru je skrz brýle malinko tmavší, ale nic tragickýho. Brejle jsou pohodlný a ?lov?k si po chvíli ani neuv?domí, že je má na sob?. Na to, že byl stereo efekt nastaven na pohých 30%, vypadala hra fakt už prostorov?. Zapnul jsem te? LFS doma a je to nechutná placka.
Bohužel si pro n? jedu až v pond?lí, protože nebyl na sklad? ani jeden kus a zásilka ješt? nedorazila.
Dozv?d?l jsem se, že na Ati to funguje též, nicmén? nemusí to být 100%-ní (ale i m?že - lidí s Radeony to prý koupilo a provozuje dost). Rychlej komp to ur?it? taky chce.
Jak už jsem psal, v pond?lí je budu mít a budu i v?d?t, co na to m?j Radeon a hlavn? monitor. Ur?it? Vám sem pak napíšu mnohem víc informací a zkušeností. Každopádn?, m?žu E-D Glasses už te? doporu?it.
smash is offline   Reply With Quote