View Single Post
Old 27.7.2005   #4
smash
Newbie
 
Join Date: 23.7.2004
Location: M?lník
Posts: 23
Default

Quote:
Originally Posted by jet
nekde jsem tom cosi cetl a jako nedostatky se mi jevi velmi nizke rozliseni a nepohodlnost.. prece jen tak tlustej kabel jako je d-sub pripevnenej k brejlim musi bejt dost obtiznej... a taky cena.. 20k za takovou kravinku se mi fakt davat nechce
jete, to co pises je asi o jinejch brejlich. Tyhle stojej jen neco malo pres dva litry dratova verze a tri litry bezdratova. Ta dratova nejni zadnej tlustej kaabl, nybrz neco jako kabel ke sluchatkum. Dokonce to ma jen dzeka a da se nastavit :-)

Ty recenze mozna stoji za precteni. O rozliseni to taky neni, zalezi na hardwaru. Jediny uskali by teoreticky mela bejt jen obnovovaci rychlost monitoru. Tyhle brejle nemaj v sobe displeje, jako takovy, ale jen nejaky skla, ktery se stridave zatemnujou v rychlym sledu coz zajistuje krabicka, ktera se zapoji mezi monitor a grafarnu. Cili, na monitoru se obraz zrejme nejak rozmazne, protoze se tam zobrazujou stridave snimky uhlove posunuty pro levy a pravy woko. Udajne uz nejaky stary detonatory tohle rozdeleni podporovali (tusim 2.xx?). Tenkrat psali, ze to je narocnejsi na grafarnu a je treba semtam nastavit z 1024x768 na 800x600, coz by se myslim dalo zkousnout. Clanek je 2 roky starej, takze dneska uz asi 1024x768 nebude problem. Jo pak dalsi problem udajne na ATi. Tenkrat nejak nebyly poradny ovladace pro funkci s ATi, coz dneska bude mozna uz jinak. Popidim se. (nVidia bez problemu uz tenkrat)
Mam docela chut to zkusit koupit a kdyztak vratit, coz by melo jit v poho (viz. treti link - negativni recenze). Pruser je, ze mi monitor zvlada jen 100 Hz pri 1024x768, takze vysledek by byl 50 Hz pro kazdy oko, coz je dost neprijemny. Na 800x600 uz by to bylo 60 Hz... Mno uvidim. Kazdopadne, slo mi o to, jestli tuhle vecicku nekdo zna, nez se splasim a utratim 2 litry.
Pisou tam, ze na simulatory je to parada, kvuli super orientaci v prostoru diky 3d zobrazeni. Udajne se to blizi realu a paradne se odhadujou brzdny body, protivnici na trati atd. Desne me to laka. Treba je to volovina, ale kdyby to nekoho zajimalo...
smash is offline   Reply With Quote