View Single Post
Old 4.2.2015   #1083
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Quote:
Originally Posted by salik1992 View Post
Tak ano, pokud chci k enkódování videa použít GPU, tak se nem?žu divit, že to nejde p?i zatížení na 100%.
Na kodeku prave nezalezi, stejne vypadky snimku ve vyslednem videu i kdyz pouziji x264 s OBS kdy GPU jede na 100% (CPU i s kodovanim x264 pod 50%). Navic jine zachytavaci programy to zvladaji, Fraps kdekoliv, Dxtory v AC. VCE je samostatne na GPU a zatizeni GPU hrou apod. na jeho vykon pro komprimaci nema vliv. Schvalne jsem zkousel co to VCE dokaze, na quality preset da 1920x1080px@40-45fps, balanced 1920x1080px@50-55fps, speed 1920x1080px@80fps. Kdyz nestiha kodovat tak se zastavi video, alespon s OBS to dela ktere tomu stale cpe i opakovane snimky a proste encoder udusi. V Dxtory to jede co to zvladne a fps je variabilni.

Quote:
Já mám W7 a co vím, tak W8 a vyšší mám mnohem lepší zachytávání oproti ostatním. Alespo? se to tvrdí ve všemožných topicích o nahrávání videa s Oculusem nebo klonování jeho obrazu jinam.
Taky jsem neco takoveho cetl, ale spise bych rekl ze to je ve spojeni s nahravanim desktopu.
Tech rezimu/zpusobu nahravani/zachytavani obrazu je nekolik a ne vsechny jsou vhodne pro hry a dostatecne rychle. Nekomu vadi ze Fraps snizuje fps na nasobek fps videa a tak spousta jinych nahrabavich utilit pouziva jine mody nahravani ktere nesnizuji fps ale jsou dosti pomalejsi a trpi vypadky snimku :/
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP
JackCY is offline   Reply With Quote