View Single Post
Old 25.10.2010   #35
Klouczech
Senior Member

 
Klouczech's Avatar
 
Join Date: 4.4.2007
Location: Jihlava
Posts: 1 272
Default

Q: Kvalifikace mi n?jak nesedla. Nevím, jestli to bylo v?trem ale 1:05,_ by zajet ur?it? šlo.

R1: N?kolik zkušebních start?, který prob?hly v pohod?. Naopak p?i ostrým startu jsme byli dlouzí s Lubíkem v T1 a využil toho Masterful, kterého jsem p?edjel hned za další rovinkou. Lubík m? zbyte?n? pustil v poslední zatá?ce a já už jel celkem v klidu do cíle. Jenže když jsem dohnal skupinku o kolo za?aly se dít v?ci. Všichni poušt?li v pohod? jen Baby asi trochu zazmatkoval a já to v tu chvíli ne?ekal, že zpomalí v rychlé zatá?ce, neubrzdil jsem to a rána do jeho zadku v lagu, dve salta, na kola, couva?ka a jelo se dál. Super št?stí.

R2: Cht?l jsem jet opatrn?, nicmén? jsem musel bojovat. S Rodem to bylo plech na plech ale podle m? m? zbyte?n? zavíral a rval ke zdi a lag pak ud?lal svoje. Po pár kolech jsem se dostal na 3. místo p?edjížd?ním na slipstream. Nicam s maserfulem taky nakonec polevili, takže znovu win.

Díky všem za poušt?ní na modrou, ale mohli jste vid?t, že mám celkem náskok a nepoušt?t m? t?eba hned a zpomalit se tak, že ztratíte pozici.
__________________
http://www.facebook.com/PetrDolezal.Klouczech

Petr.Doležal aka Klouczech.Inferno
Klouczech is offline