View Single Post
Old 27.11.2007   #2
Gabelhirsch
Regular Member

 
Gabelhirsch's Avatar
 
Join Date: 22.4.2005
Location: Hromnice
Posts: 673
Default

S funk?ním PC a internetem jsem se t?šil jako malej kluk na závod...

kvalda - t?etí od konce pokud si dob?e pamatuju, 2x bouda zp?t na kola, 3. bouda finální .

sprint1 - jediný závod dokon?ený. umíst?ní není d?ležité, fajn jsem se projel. zlepšil si PB (to ostatn? tuším v každém dalším eventu)

sprint2 - bouda...

long - tak do pit? to vypadalo dob?e jenže... n?kde kolem 14. kola jsem na cílovce upravoval nastavení pitu a dal ze?. Auto to p?ežio a já ztratil jednu pozici. Ovšem toto upozorn?ní jsem nebral vážn? a p?i nájezdu do "pit lapu" jsem v rychlé šotolinové pasáži, b?h ví pro?, za?al nastavovat množství paliva a po?ítat kolik toho bude sta?it... Za tuto pitomost jsem zaplatil -> konec závodu. V ten moment jsem málem vytrhl volant ze stolu. Nicmén? dále jsem sledovat "LFS TV" a hlavn? souboj týmového kolegy Agarashe, perfektní souboje n?kolik kol se SIRem, pak ovšem n?kdo rozhodl, že ALeRT ostrouhá a odpojil Agarashe z netu... Ješt? b?hem závodu jsem sledoval jak tu a tam se vzneslo auto soupe?e, obvzlášt? efektní byl Sonyk,který se nakonec dostal zp?t na kola a pokra?oval, sm?lu m?l Kid, ten dozávodil hlavou dol?l. Celkov? jsem spokojený z toho, že net nelagoval a technika spolehliv? pracovala.

replaye jsou zde
__________________
Team: ACTUAL LINUX e-Racing Team . . . . . . Sponzor: ACTUAL LINUX s.r.o.
Jabber: alert.gabel(zavinac)jabber.actual.cz . . MSN: gabelhirsch(zavinac)hotmail.com
S1 + S2 since 2005-08-04 . . . . . . . . . . . . . . . . láska na první svodidla
Gabelhirsch is offline   Reply With Quote