View Single Post
Old 27.11.2007   #1
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default Týmová bitva FE Rallycross - XFG - tiskovka

Zajtra (vlastne dnes ) som na sluzobke takze zacnem:

DIK ZA SET dnes parti SIRovi.

Kvalda: 8. miesto, cas pod 1:19, z mojej strany spokojnost

Sprint1: Po starte som sa dostal na 6. miesto. Ku koncu mi odchadzali pneu. takze ma polahki zdolal Kid.

Sprint2: Start z 1. miesta vzdy potesi Do 5. kola to bolo v pohode. Potom v priebehu 2 kol preleteli okolo mna 5 ufoni. Nasledne som podlahol aj Sonikovi. Opat sa prejavil set, ze som sa v nom po prvom sprinte vobec vrtal. Este to bolo horsie a PP bola totalne prehriata. V poslednom kole sa este okolo mna prehnal dajaky ufon a Miri si ma vychutnal na cielovej rovinke pri peknom fotofinishi! No pekne ale ako pre koho

Long: Start zo 4. mista tiez nebolo najhorsie riesenie. Po par kolach som sa dostal cez Jirku a aj pred Bigmana (ozaj DIKES) Xedoxa som uz ale dobehnut nemohol. Konecne som prisiel na to ako jazdit aby som tak nenicil PP. Tusim v 11. kole sa pchal Krpas tam kde nemal a ako som videl z replaya stastie mal, ze neskoncil na streche V tej pasazi so skokom som bol rad, ze sa drzim medzi zvysenymi okrajmi trate, a pri skokoch sa nie dobre manevruje, preto priestor som ti tam nechat nevedel... Ked prisli PITSTOPY tak som stratil poziciu a dostal sa predomna Branislav. Medzi nami sa este ocitol aj Xedox. Xedox bol opat nad moje sily ale Branislava sa mi predbehnut podarilo. A este sa okolo mna prehnal dajaky ufon :-) Inac nic zvlastne sa uz nedialo a v relativnej pohode som dikruzil do ciela.

Pekne preteky, vsetky tri.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 27.11.2007 at 01:49.
Megin is offline   Reply With Quote