View Single Post
Old 2.10.2007   #4
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

V kvalifikacii som obsadil 16. miesto, rychlejsi som uz nedokazal byt. Znamenalo to start z 10. miesta, pred NoLeR timom.

Prvy stint bol vporiadku, vyhol som sa koliziam, a jazdili sme relativne dobre casy. Bolo jasne ze na lepsich nemame a ze NoLeRaci nemaju zase na nas. Par kol pred planovanou zastavkou som dostal defekt LP a tak sme sa rozhodli aj pre vymenu jazdca. Bigman sa po chvili stazoval ze mu nefunguje trakcia ako by mala. Ked sme sa po jeho kratsom stinte vymenili opat, zistili sme ze nam mechanici zabudli prestavit auto z qualifikacneho setu na endurance set. Pocas jazdy som nadstavil pneu, bohuzial silu brzdneho ucinku a trakciu uz nie. Mne to nevadilo ja som jazdil bez trakcie. Az po dalsej vymene s Bigmanom sa nam podarilo pouzit povodny endurance set a tak az po polke pretekov sme mohli jazdit dlhsie stinty. Buhuzial som spravil hrubu chybu v pasazi s najazdom do depa a len so stastim som neskoncil na streche. To si vyziadalo extra neplanovany pitstop. Zvysna hodina uz bola len o dojazde do ciela. Pred nami o kolo za nami o kolo...

Nas prvy vytrvalostny pretek sme ako tak zvladli, hlavny ciel, dojst do ciela sme splnili a dokonca sme jeden tim porazili. Skoda ze sa nezucastnili timy EGT a TAXI. S nimi by sme mohli superit o pozicie.

Statistiky: takto to vyplul program... vsetko je evidovane na jazdcov, ktori zacinali pretek...
http://www.in-sert.php5.sk/teambattle/
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team

Megin is offline   Reply With Quote