View Single Post
Old 4.9.2007   #9
Megin
Senior Member

 
Megin's Avatar
 
Join Date: 22.3.2007
Location: Tren?ín
Posts: 1 099
Default

Kvalifikacia: Moje maximum som nedal, ale aj tak na moje pomery solidny cas - ale bohuzial len 13. miesto - to uz som vedel ze v preteku to bude krute...
1 sprint: Skoda toho, ze sa Vazli pichol v prvom kole v T2 vedla mna tak nestastne, ze sme skoncili rozhodeny v pneu... neskor sme mali s Vazlim uz pekne suboje, ale ja som spravil chybu a musel som ist ten srot opravit a s pitstopom som uz nemal sancu na lepsie ako 16. miesto.
2 sprint: V prvom kole som bol siroky v T1 a prisiel som o par pozicii, takmer cele preteky som mal pekne suboje hlavne s Vazli-m. Tak som si uz davno nezasutazil. Super, ale bol si o cosi lepsi, aj ked v poslednom sektore som ta takmer vzdy dobiehal - tam som bol o nieco rychlejsi ale nebolo tam miesto.
Long: V 2. kole som to prehnal v najazde na most a pekne som to takmer celemu polu zkomplikoval - tusim hlavne Chaosovi. Takze sorac. Opat som isiel na neplanovany pitstop a uz nezostavalo nic ine ako dokruzit do ciela. Prekvapivo na 12. mieste.

Celkovo spokojnost, na tejto trati som velke oci nemal. Hlavne ked som videl ake casy jazdi konkurencia . Co ma znechutilo boli "timove hratky EGT" Neviem ci to je normalne, ale obracat druheho spat na kolesa by som netoleroval. Pripadalo mi to dost nebezpecne. Ja som myslel ze ked hodim strechu, pockam nez prejdu vsetci okolo a prepnem na pozorovanie.
__________________
InSeRT>Martin 'Megin' Plško | Independent Slovak eRacing Team


Last edited by Megin; 4.9.2007 at 11:06.
Megin is offline   Reply With Quote