View Single Post
Old 4.9.2007   #8
Ghost_CZ
Regular Member

 
Ghost_CZ's Avatar
 
Join Date: 15.3.2006
Location: Plze?
Posts: 910
Default

No...

Q: p?ekvapiv? 1, s RB4 jsem skoro nikdy nejezdil (už jen dát dohromady setup byla fuška, sice jsem m?l na výb?r škálu set? od Erasera, za což moc d?kuju , ale s žádnym to nebylo ono. Nakonec se mi ale povedlo úpravou dosáhnout p?ijatelných výkon?. Ale i tak mi to auto prost? nesedí a pokud nebudu muset vracet se k n?mu nebudu. Nemam rád nedotá?ivá auta).

S1: start cíl s velkým náskokem

S2: start z 9 místa, pak se mi n?jak poda?ilo dostat dop?edu. Musim si moc pochválit souboj s Aqarashem a Chaosem, to bylo super (i když pár ?uk? tam bylo, za což se omlouvam). Když jsem se dostal p?ed n?, celkem rychle jsem se odpoutal a ocitnul se sám na 4. pozici. V posledních 3ech kolech jsem dojel trojici Jimik, Spangler, Kid a za?al to zkoušet. Spanglera a Kida se mi nakonec n?jak p?edjet poda?ilo, i když mi oba v?bec nic nedarovali (až jsem z toho byl ob?as i trochu nesv?j). V cíli nakonec spokojenej na 2. míst? pár desetin za Jimikem.

R: Po startu jsem se jakž takž držel a díky chybám jezdc? vp?edu jsem se dostal i docela rychle vp?ed, n?kam na 8. místo. Ale pak to p?išlo. V druhém (nebo t?etím?) kole, na rovince na most? se vytvo?il chumel, moc aut vedle sebe. Zkoušet n?co nešlo, to by byla šílenost. Ale jak pro koho... Najednou zleva do toho chumlu vlítlo úpln? bez bržd?ní auto NRG (nevim kdo z nich to byl) a hurá dop?edu. Vp?edu se asi s n?kym potkal, vytvo?ila se zácpa, z mýho auta se stal fotbalovej míc, p?ihrávanej pomysln? ostatními. No a když se to uklidnilo, byl jsem na 14. pozici. Bohužel, opatrnost se asi nevyplácí. Rozlad?nej jsem jel tedy dál až jsem ten vlak aut znova dojel. Za?al jsem se prokousávat vp?ed, i když te? už mnohem víc sm?le, protože jinak by to nešlo. Op?t jsem se dostal bleskov? do desítky. V nájezdu do 3. kola m?l p?ede mnou problémy Woodbine a se št?stim jsem ho objel. Na rovince jsem t?m za mnou odjel a ?ikal jsem si, že to bude v klidu. Ale ne. I když jsem m?l dost velkej odstup od aut za mnou, n?kdo mne v T1 sest?elil a oto?il. Kde ti za mnou brzdili, nevim. A zase zpátky na 14. flek... Když jsem se zase na skupinu dotáhnul o pár kol dál, v šikan? to za?lo v?ít, najel jsem na odraženou pneumatiku a abych nenaboural do aut p?ed mnou, musel jsem ven. Na ?ty?i pokusy se mi následn? poda?ilo dostat p?es tuhle bandu a kone?n? jsem mohl jet (to bylo kolem 10. kola). A pak jsem narazil na dvoji?ku Kid - Sir. A zase problém... Na X pokus? se mi horko t?žko poda?ilo dostat p?ed n? a rychle ujet. Jenže pak jsem musel v 15. kole do box? a oba se díky dlouhým opravám mýho rozmlácence zase dostali p?ede m?. Takže zase... Další kola se tedy nesla v duchu pokus? o p?edjetí známé dvojice Kid - Sir. A když se mi to kone?n? povedlo, byl už jakž klid. Rychle jsem se vzdálil a akorát m? trochu vykolejil n?kdo z EGT, který m? na modrou poušt?l tím zp?sobem, že na výjezdu ze zatá?ky, kdy m? to vyneslo p?ímo za n?j, šlápnul na brzdu. Sice jsme to oba ustáli a vim že to bylo s dobrým úmyslem, ale rozhodn? by to šlo vy?ešit elegantn?ji. Do cíle už pak zbývalo 7 kol a na Felixe s Chaosem p?ede mnou jsem m?l 9 vte?in, což stáhnout nešlo. V cíli nakonec tedy 4.

Záv?rem bych cht?l ?íct, že m? docela rozladilo chování n?kterých v soubojích. P?íklady - p?edjedu n?koho, jsem už jasn? vp?edu, ale ten to asi psychicky neunese a i když na to nemá pozici, zkusí to "tam pustit" za každou cenu. A docela m? p?ekvapilo že jsem to vid?l u Sira, Spanglera, Kida... Omlouvam se za to troubení, ale ob?as to fakt bylo pot?eba.
__________________
Dokud se n?co nestane (t?eba jestli B?h sešle S3 na zem), tak nic. :)
Ghost_CZ is offline   Reply With Quote