Thread: Hosting
View Single Post
Old 17.2.2014   #7
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by Logical View Post
Na co potrebujes linux a apache?
No na n??em to MySQL a PHP b?žet musí Kada to ur?it? nemyslel tak, že pot?ebujeme dedikovaný Linux stroj, ale LAMP hosting.

?ešení zadarmo budou nejspíše bu? nedostate?ná technicky (prostor, podpora) a nebo budou jako p?ílepek k n??emu placenému a pak bude zase problém s p?ístupy, které doty?ný nebude chtít dát, aby se mu nemohlo hrabat v tom k ?emu to je p?ilepené. P?ístupy a informaci jak co funguje by ideáln? m?lo mít více lidí, tj. n?jaký samostatný ú?et. Já už jsem Chaosovi psal d?íve, že by cht?lo p?ejít na levn?jší hosting, to co se platí te? je dost drahé. Mám taky dobrou zkušenost s Wedosem, výpadky nepamatuji a za 30 k?/m?síc... (neomezený p?enos, diskový prostor, subdomén, po?et databází (1GB prostor pro databáze celkem)). Navíc nám by n?jaký malý výpadek i kdyby byl zase tak asi nevadil (možná jsou i lepší nabídky, už jsem to dlouho nezkoumal).
Bohužel Chaos je asi dost zaneprázdn?n a nedostal se k tomu. Já jsem ten návrh taky nedotáhl tak daleko, abych všechno zjistil a založil a tak mu ten p?echod významn? uleh?il. Cht?lo by to zjistit, jak to je s vBulletinem (co je zaplaceno), jak to bude mít vybraný hosting s aliasy k doménám (byl by dobrý minimáln? jeden), prost? n?jak konkrétn? za?ít.
Napsal jsem Chaosovi PM, jestli by sem nemohl dát n?jaké info, jak to vidí on.
Pablo is offline   Reply With Quote