View Single Post
Old 14.10.2008   #7
Poly
Regular Member

 
Poly's Avatar
 
Join Date: 11.11.2007
Location: Liberec/Olomouc
Posts: 510
Default

Q Celkem dobry prubeh. Na posledni kolo jsem vzal hotlap set a zajel pekny cas ktery stacil na 2. misto

S1 V T1 dobry, ale pak jsem se zacal nejak propadat. Znervoznel jsem a udelal dve velke chyby. Na konci dlouhe rovinky jsem to nedobrzdil a trochu pootocil Reyca. No a to nejhorsi prislo potom v T2 kdy jsem stejnym zpusobem otocil Duuka. Ztratil nekolik pozic... Omlouvam se panove. Nakonec jsem byl rad za 10. misto.

S2 Opet start z 2. mista. Bez problemu, Ryko mi uvolnil cestu nekde na konci 1. kola a ja se pomalu zacal vzdalovat druhemu Duukovi. Jenze Ghost je strasny ufon a po par kolech byl za mnou. Prvni utok jsem ubranil, dalsi uz ne. Ale 2. misto super.

R Start z predposledni pozice.. Jel jsem opatrne a cekal jsem ze to prede mnou bude divoky. Taky ze bylo a hned v T2. Priritili se do ni po trave Ghost s Radkem a celkem solidni mela. Mel jsem stesti a vyvazl temer neposkozen. Postupne jsem se probijel dopredu, ale vzdy kdyz jsem ziskal nejakou pozici, tak se neco stalo. K situaci kterou popisoval Megin.. Trochu jsem si pribrzdil a snazil se ti nechat misto pro navrat. Jenze to nestacilo a po stouchanci jsem si to valil po trave primo do te ostre zatacky. Takze prudka brzda a doufal jsem ze me tam nikdo nevjede. No dorazil me Ryko -> hodiny, ale byl jsem rad ze ziju. Jinak pekny souboje hlavne s Agarashem a Meginem. Par kol pred boxama jsem si jeste udelal vylet do pisku v T1. Zavod je nastesti dost dlouhy a nakonec jsem se dostal az na 5. misto. Pak prisel strhujici zaver kdy Ghost zajizdel jedno nejrychlejsi kolo za druhym. Ale nestacilo to.. 5. a 2. misto je pro nas velky uspech...
__________________
MyLast.fm | member of M3-Racing
Poly is offline   Reply With Quote