View Single Post
Old 14.7.2014   #109
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Pocas Brno GP revival na Masarykovom okruhu (co bola mimochodom uzasna akcia a lepsiu si odtial ani nepamatam) som nahodou narazil v boxe A aj na chalanov z Race Clubu, tak som po chvilke cakania do toho sadol a skusil DTMka. Uz to sa mi dost pacilo, ale potom prisiel Belda a hovori, ze to je nuda, ze musim vyskusat GT3ky a 3D.
Osobne som rF 2 este ani nejazdil takze to som nevedel porovnat ale vzhladom na to ze som si zvykol na to pomerne rychlo tak hodnotim ako dost v pohode simulator.

Ale kde prislo moje nadsenie bolo pri tom 3D, vtedy sa clovek citi desatkrat viac akoby bol uprostred diania a aspon pre mna vnem rychlosti bol ovela lepsi. K tomu ocenujem odporucanie na BMW Z4 GT3, co bolo fajn ale potom Porsche 911 GT3 bola uplna pecka. To ma uz tahali z kokpitu za ruky, za nohy a ja som chcel ostat jak male decko: "Nie mami, este jedno kolo, este jedno kolo!"

Volant, pedale tiez uplne parada. Jazdil som len padla ale hrozne rad by som to vyskusal nabuduce aj hardcore so spojkou a Hckom. Je este vela dovodov preco sa k nim vratit a pojazdit rozne komba a celkom rad by som vyskusal aj rozne hry.

Zatial teda diky chalani, ze som si mohol po dlhej dobe bez volantu vyplnit moj deficit nejazdenia na simulatoroch a este v takom velkom style. Mate to fakt vymakane a som rad ze nestagnujete ale bude to len a len lepsie. Dufam ze sa coskoro nase cesty znova skrizia
__________________
Racing is life. Anything that happens before or after is just waiting.
bavorak is offline   Reply With Quote