View Single Post
Old 25.10.2009   #7
Kid222
Moderator

 
Kid222's Avatar
 
Join Date: 4.12.2005
Location: Bezm?rov
Posts: 3 446
Default

Tak nakonec nelituju, že jsem se rozhodl jet GT2. (?uk ?uk)
Díky Insert?m, že m? nechali jet na poslední chvíli bez kvalifikace.

R1: Start z posledního (5.), ale za T2 už jsem byl 3. O kolo pozd?jc jsem se dostal p?ed Bra?a a vytrvale jsem ho blokoval až do 7. kola, kdy jsem p?edjel Ryka. Branislav šel hned za ním, následovaly další 2 kola blokování, pak ale Branislav nezvládl výjezd na ovál a trochu jsem se trhnul. Odstup jsem pak držel na 1-3 vte?inách, jenom v posledních pár kolech se Bra?o za?al dotahovat, ale už jsem to udržel. 1.

R2: Tady jsem odstartoval taky dob?e, v T1 už jsem byl vedle Branislava, ale byl jsem na vn?jšku. Za t?etí zatá?kou byl masakr, musel jsem po?ádn? zvolnit a spadl jsem na konec. Celkem m? dostal Jarda, kterej to tam propálil na plno. Držel jsem se pak za ob?ma SDI až do 7. kola, kdy jsem uklouzl na tráv?. Ztráta narostla o 10 vte?in na 12 a vypadalo to špatn?, ale šlápl jsem na to a za?al sázet osobáky. Jednou se mi povedlo zajet PB a v dalších dvou kolech ho zopakovat na setinu stejn?. SDI se soubojem s Jardou brzdili, taky jsem m?l št?stí, že v?tšinu GT1 jsem poušt?l na ovále, takže jsem je stahoval rychle. Na mí? jak vte?inu v cíli to ale nesta?ilo, aspo? jsem m?l nej kolo v GT2. 3.
__________________
Achievement unlocked:
Get 3rd place in forum spam rank
Kid222 is offline   Reply With Quote