View Single Post
Old 8.11.2006   #5
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Na to ze jsem uz tradicne nemel nic natrenovano, me velmi potesilo 2. misto v quali a to navic o par setinek pred Jardou...

Sprint byl start cil na 2. miste, obcas nejaka drobna chyba pramenici z nenatrenovanosti tohoto komba.

Long: prvni polovina zavodu paradni, v pocatecni zacpe jsem se docela propracovaval dopredu nez jsem narazil na DoNa kterej moc pekne branil svoji pozici. Pak si pamatuju souboje s Jardou, asi 2x jsem ho s vyp?tím sil p?edjel, abych mu vzapeti svoji pozici prenechal zadarmo nejakou svou pitomou chybkou... chybky me staly zaveseni, takze jsem se ho pak asi 20min dokazal uz jen drzet na 2s, ale pak jsem se opet az moc kamaradil se svodidlama, takze jsem uz mel zavesy na pravy strane uplne v haji (ramena poskozeny jedno tak 40% druhy tak 65%, tlumic predni znicenej na 70% zadni na 50%)... poslednich 15 min jsem sice jel co to slo ale eraser me presto svizne stahoval... nakonec me ale dojet nestacil, pac byl nastesti konec zavodu... bejt tak o 2 kola delsi, tak jsem svou 4. pozici neuhlidal...
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote