View Single Post
Old 20.6.2007   #586
ToFire
Member

 
ToFire's Avatar
 
Join Date: 20.5.2007
Location: Blansko, Czech
Posts: 204
Default

Quote:
Originally Posted by Miondir View Post
tj preci jasny, kdyz vidim, ze nekdo zpomali na zlutou vlajku aby predesel pripadne kolizi a me to nahodou vyjde, ze prijedu za nim a nebezpeci akorat pominulo, tak mam jedinecnou moznost ziskat svym neuveritelnym zavodnim umem, tezce vydrenou pozici, tak nic neresim a valim si to pres nej dal
v podstate to neni proti pravidlum, ale umet se na trati chovat k ostatnim fair-play a jako gentleman je vetsinou ukazkou skutecneho zavodnika a ne jen nejrychlejsi kolo nebo nejlepsi pozice v cili..
Ba?. Ne cht?l jsem jen souhlasit. Je to o n??em jiném.
Sice jsem nová?ek nejen s S2, ale v LFS v?bec, ale už jsem stihl pochopit, že njlíp si zazávodím, když nejen já, ale i ostatní pojedou fair-play. Už jen ten pocit dob?e vykonané práce, když dojedeš sice na p?edposlední pozici v poslední divizi, ale m?žeš si v klidu ?íct, že si na Tvoje po?ínání na dráze nemohl nikdo st?žovat, naopak Ti d?kují, jak jsi všem t?m usp?chaným p?ed tebou uhýbal vždy když T? brali o další a další kolo zp?t a moráln? jsi stejn? vít?z, protože za Tebou skon?ili Ti, co to n?kde rozsekali a oto?ili.
ToFire is offline   Reply With Quote