View Single Post
Old 5.1.2014   #332
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by HonzaNB View Post
Brzdu od Apelectrix používám už asi druhým rokem. Po mechanické stránce bez výhrad. Je ale pot?eba, aby pedály byly pevn? p?id?lané k podložce, protože jinak je p?i brzd?ní od sebe odtla?íš.

S ?ím mám trochu problém je to, že p?i každém spušt?ní hry (LFS, AC, EuroTrack) je pedál brzdy v nedefinované poloze. Je pot?eba jej n?kolkrát prošlápnout, aby se ve h?e srovnal. Proto musím mít všude zapnuté zobrazní stavu pedál?. U LFS se mi ob?as stane, že když p?epnu mezi aplikacemi ve win a pak se vrátím ke spušt?nému LFS, tak je osa brzdy p?evrácená. Musím znovu p?epnout na n?jakou win aplikaci a pak se vrátit zp?t. N?kdy, pokud nejd?ív jezdím LFS a pak p?ejdu k ET, tak brzda v ET je po?ád p?ibržd?ná a pom?že jen odpojení a p?ipojení volantu.

Jinak ale brzda funguje na výbornou a nau?il jsem se díky této úprav? i heel&toe pod?azování.

Pokud bych to m?l bodovat od jendé do deseti, kde deset je nejlepší, tak bych dal osm bod?.
Honza diky za tvoje postrehy a rady. S tym upevnenim problem nemam, kedze pouzivam kokpit a pedalova skupina je prisrubovana pevne ku konstrukcii.
Budem o tom velmi vazne uvazovat a asi do toho zainvestujem.
Pozna niekto este ineho vyrobcu pre load cell mod pre G25? Chcel by som asi porovnat viacero alternativ.
Puma /// is offline   Reply With Quote