View Single Post
Old 6.12.2009   #361
Popelka
Member

 
Popelka's Avatar
 
Join Date: 6.11.2009
Posts: 310
Default

Když jsem ohlásila tento Duo závod, v život? m? nenapadlo, že se tady budou ?ešit takovéhle v?ci. Od toho jsou protesty. Co se tý?e t?ch kolizí, odpovídala jsem na Kaliovu reakci v tomto postu:
Quote:
Originally Posted by Kalio View Post
Popelko, víš co bude nejlepší? Když všchny ty schopn?jší a ohledupln?jší zabanuješ a ty, kte?í se sotva udrží na trati tam necháš, to pak bude opravdová krása. Ohledn? toho banu, za 1. no alespo? jsem se pobavil a za 2. když m? n?kdo 2x v pr?b?hu dvou kol bezd?vodn? pošle mimo tra?, tak se na m? nezlob, jsem cholerický a výbušný ?lov?k a když m? n?kdo vyto?í konám hned... te?ka, nehled? na to co jsi psala na úvod. Že si chceš zahrát bez crasher? a imbecil? co na demu jezdí destruction derby, mi to p?ipadalo ješt? horší jako demo... žádné respektování pravidel apod., takže se nad sebou zamysli a nejd?ív se podívej na replay a až pak laskav? konej a rozdávej tresty, protože tohle ti zatím moc nejde...
Quote:
Originally Posted by Popelka View Post
Kalio: jezdíš velice rychle, všechna ?est, ale chováš se opravdu jako n?kte?í na public serverech. Na záznam jsem koukala s povolan?jšími a výrok byl jednozna?ný, za tvojí první nehodu (1. kolo toho nedokon?eného závodu) mohl tv?j kolega z týmu Dovrchu# SoroW (odrazil Zeframa na tvoje auto), za druhou nehodu (2. kolo) jsi mohl ty sám, jeli jste se závodníkem Xtz.cze do šikany vedle sebe a ty jsi mu nenechal dost místa. V obou p?ípadech k nehod? p?isp?la nedokonalost LFS o kontaktu vozidel, bohužel.
A tv?j následující chat byl puber?átský.
To jen na vysv?tlení a už se k tomu nebudu vracet.
Ale vylou?it jsem ho samoz?ejm? necht?la. Byl normáln? p?idán na start pond?lního závodu jako ostatní. Dále pak následovaly emoce a další (tvrdší) Kaliovy posty, nechala jsem se "unést" a rozhodla tak jak rozhodla. Možná unáhlen?, ale není to Cup a své rozhodnutí zp?t nevezmu. To už by se Kalio smál 2x a v pond?lí by stejn? nenastoupil. Nebudu se hádat s ?lov?kem, který ignoruje moje prosby o ticho p?i závod? a vyrušuje soust?ed?ní ostatních. Za chat se omluvil až dnes tady na foru, ale až když mu teklo do bot.
Dále už se k tomu opravdu vyjad?ovat nehodlám.
Jen d?kuju Sorrowovi za p?iznání své chyby p?i tom kontaktu, ale nemusel jsi tady se ?eší jiný problém
__________________
DANICA PATRICK - The Official Website
Popelka is offline   Reply With Quote