View Single Post
Old 28.6.2011   #204
Radek CZ
Member

 
Radek CZ's Avatar
 
Join Date: 11.6.2007
Location: Brno
Posts: 342
Default

Quote:
Originally Posted by Tomas Ag CZ View Post
Já žádný vyjád?ení nemám,kdyby jsi ?etl m?j report po?ádn? tak víš že to otloukání bylo se smajlíkem,což znamená sranda a omluvil jsem se ti,dle pravidel pro normální okruh by to byl závodní incident,to že to nespecifikovali pro ovál a pak se ?ídí pravidly pro ovál je trošku neš?astný ?ešení.
Jak jsi z toho vyšel ty?Kdyby jsi stál o celkové vít?zství tak závod dojedeš a m?l by si to v kapse.Já šel do závodu s tím,že bojuji s APR1 a KXR o 3 pozici,že to vyšlo bodov? až na 1. místo m? taky udivilo a o to víc m? mrzí že o n?j p?ijdeme kv?li trestu a ne?ekan? vysokému.
Koukám se na tvuj post, ale smajlíky nevidím. Já si šel zazávodit a v moment kdy m? auto ztrácelo sekundu na kolo, tak jsem ud?lal blbou chybu a tak jsem se rozohodl skon?it. Stejn? se nemusíš obhajovat, já t? neviním s výsledku TG v cupu. Jen jsem s toho vyšel tak že jsme vyhráli t?i závody a nejsme ani na bedn?, tak jsem to myslel. Jinak k zpusobu ?ešení protestu a výši trestu nemám co ?íct, je to rozhodnutí komisa??. Myslím si že i podle normálních okruhových pravidel by to nebylo p?íliš fér, ale nechci se o tomhle dál hádat, je to trochu unvavující.
__________________
Hanz DD fan (Destruction derby World)
Radek CZ is offline   Reply With Quote