Thread: Meziplyn
View Single Post
Old 27.8.2008   #12
Pajik CZ
Member

 
Pajik CZ's Avatar
 
Join Date: 18.1.2008
Location: ?eská Rybná, okr. Ústí nad Orlicí, východní ?echy :)
Posts: 357
Default

Quote:
Originally Posted by Woodbine View Post
Asi jsi ?etl špatn?...

1. Pokud brzdíš pravou nohou, meziplyn šlapeš patou pravý nohy.
2. Pokud brzdíš levou nohou, máš pravou nohu volnou na šlapání meziplynu.
3. Možná by šlo vymyslet i další krkolomný poskládání nohou...

No a k samotnýmu meziplynu - ne uvolnit pedál plynu, ale naopak krátce prošlápnout, aby se srovnaly otá?ky motoru p?i pod?azení a nedošlo k zablokování kol hnané nápravy p?i brzd?ní. Toliko ve stru?nosti, na obsáhlejší výklad tu jsou povolan?jší osoby.
U synchronní p?evodovky je to v podstat? tak, jak píše Woodbine. U nesynchronní p?evodovky (staré vozy, nákla?áky apod.) se dává meziplyn pro vyrovnání rychlosti ozubených kol v p?evodovce a tím se umožní pod?azení na nižší rychlostní stupe?. To by ale nem?lo žádný ú?inek, kdyby se p?i pod?azení s meziplynem nevyšlápla 2x spojka...
To znamená vymá?knout spojku, vy?adit na neutrál, pustit spojku, dát meziplyn, vymá?knout spojku, pod?adit,pustit spojku a hrkat dál

Mám to za sebou v Liazce autoškoly, kdy jsem jel po Hradci králové, najednou p?išla krizovka, a to byly plný ruce práce... Hlídat rozm?ry auta, nikoho nenabo?it, netrefit cyklistu, víc si nadjet kv?li vleku, do toho brzdit, dávat blinkr, pod?azovat... Ale byl to super zážitek Ne jen ta jedna jízda, ale celá autoškola na Líze . BTW- ty meziplyny.... Pokud se to umí (a netvrdim, že já to umim) tak to dokáže zjemnit jízdu " na hran?" protožeto vyhladí ono cukání p?i pod?azení, protože motoru nespadnou otá?ky až kamsi na dno, takže se nemusí znova roztá?et. Je to fajn v?c a myslím , že by ji m?l um?t každej, kdo to s ježd?ním myslí jen trošku vážn?

1. Pokud brzdíš pravou nohou, meziplyn šlapeš patou pravý nohy.

Když valim ve svým aut?, a dávám meziplyn p?i bržd?ní, tak brzdim patou pravý nohy, a na plyn šlapu špi?kou- jinak tam tu nohu nevyto?im kv?li st?edovýmu tunelu (nebo konzole? ). Chce to trochu cviku, ale za ty vyvalený o?i a otázky spolucestujících typu- JAKS TO UD?LAL???? , kdy s nezm?n?ným tlakem na brzd? ješt? dávám meziplyn a pod?azuju, za to to fakt stojí Když už za nic jinýho.....
__________________
Historický notebook ASUS A6Km, Logitech DFP, ?ídím v papu?ích a v?bec mi to není blbý :) Používám nastavení vozu od CO KDO DÁ INGENIEERING
ve chvílích nudy www.rcdoma.wz.cz
Pajik CZ is offline   Reply With Quote