Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 1.4.2010   #12
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by Mambo View Post
Mit kokpit je velice pohodlne, zadne otravovani s nastavovanim volantu nebo pedalu. Ja musel akorat prehazovat monitor a jinak pohoda ..
Jiank vyrobit kokpit de i z MDF desek (narezou ti to v truhlarstvi ) a pak to jen sersroubujes k sobe cena bude urcite lepsi nez to z obrazku, ale je to mnohem mene skladne (cti: vubec ). Ty splasene trubky snadno uklidis a i seridis jak potrebujes.

No to nevím , já budu spíše "tahat" konstrukci k monitoru (vyhradím si den na drand?ní) a pak to zase odsunu o metr ke zdi ;-), abych se dostal ke stolu ... Monitor moc p?enášet nejde ... leda že bych koupil druhý, ale to nevím nevím, bylo by to v takovém míst?, kde mi sice konstrukce nevadí (je to dole), ale monitor bych vzal rukou (loktem - vzhledem k p?edpokládánemu umíst?ní) ;-) ...
Ono to bude mít kolem 30 kg, což je docela lehký ... s 50 kg už by to nebylo moc p?íjemné, to musím uznat . ?asem na to vyhradím pokoj, kde bude permanentn? kokpit a comp ... nicmén? to už bude trošku jiné kafe, než t?hle pár trubek , ale to si musí n?kolik let po?kat, až se odst?huju a za?ídím si bydlení, to už by m? máma hnala z bytu ;-) ... Tohle je tak na hran? únosnosti, co mi ješt? schválí, když budu smutn? koulet o?ima
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27
Breakpain is offline   Reply With Quote