Thread: "kokpit"
View Single Post
Old 1.4.2010   #7
Breakpain
Newbie

 
Breakpain's Avatar
 
Join Date: 22.3.2010
Location: Czech Republic
Posts: 93
Default

Quote:
Originally Posted by jet View Post
spis bych si nejdriv polozil otazku, jestli opravdu potrebuju nejakou takovou obludnost.. kancelarska zidle a normalni stul totiz docela staci
Ano sta?í ... stejn? jako sta?í volant bez ?adící páky a spojky ;-). Obludnost ne?eš ... jsem prost? "hra?i?ka" ... N?koho to bere ... n?koho ne. Já si na takové v?ci potrpím ... p?ipadá mi to pak reáln?jší :-). Samoz?ejm? že st?l a židle jsou taky oka ... ale prost? jsem po tom zatoužil ;-). V reálu jezdím p?dpisov? - dogma - je tam 30 ... jedu 30. Na silnici neriskuju nezkouším - chodím blbnout na motokáry a ten posed je tam "závodn?jší" ... lepší ... a to samé ?ekám od tohodle. Bohužel peníze na koupi motokáry a provoz nemám ... ... kdyby jo, sedím te? v motoká?e a drandím ;-) ...
M?l jsem volant bez páky ... pak zkusil s pákou a od této chvíle, i když jezdím sváte?n? už si nikdy nekoupím volant bez ?azení ;-) ... A v?? že u tohodle to bude stejné ... je to obludnost, ale bude mne to bavit ;-). podobných volovin mám plný pokoj .
Vem to takhle - n?koho baví chodit do hospody, já to t?eba nechápu ... nic na tom nevidím (nekou?ím ani nepiju ... žiju sportem a "radostma"). A naopak zase "roztávám" p?i pocitu sednout si do toho doma a zajezdit si ;-). Každý má jiné záliby a vkus .
Samoz?ejm? to nepot?ebuju k životu, ale rozhodn? to bude zábavn?jší a o tom to je ;-). Proto to chci, chci se bavit - a když m? to za pár let omrzí - tak to prost? vyhodím, to je jednoduché ;-) ... A to ješt? nevíš, že chci to samé pro letecké simy ;o) bude další oblunost

Mám kamaráda, který jezdí n?kolik let LFS (a mnohem lépe než asi já kdy budu jezdit) a má MOMO => tím chci ?íct, že je mi jasné, že to ze m? neud?lá závodníka, to nebojte ;-) budu jezdit jako b?ídil stále na zadních pozicích ... Já to zkusil první den (klasika volant a dva pedály) a druhý den už jsem šel do krámu pro G27 ... to by nikdo neud?lal (každý by ?ekl, že je to moc velká investice, že ho to nebude tak brát atp ...). No já jsem prost? jiný, radši vyhodím peníze tady, ale prozatím to neberu jako vyhozené prašule ... ten pocit co z toho mám mi za to stojí ;-) ... Stejn? jako trackIR na koukání a podobné blbiny, bez kterých se dá fungovat ;-). ?íkejme tomu jak chceme, ale já mám tyhle "hovadiny" prost? rád a "žiju" tím ;-).
__________________
S pozdravem, Aleš

CPU: Intel i5-750 (2,66GHz), MB: Gigabyte P55-UD3R, RAM: Kingston 2*2GB DDR3 2000MHz, VGA: GeForce BFG GTX 260 OC 896MB, PSU: Fortron AX550, HDD: WD Caviar Green SATA II 32MB 500GB, OS: Win 7 Pro 64bit + Samsung SyncMaster T220, Logitech G27

Last edited by Breakpain; 1.4.2010 at 17:48.
Breakpain is offline   Reply With Quote