View Single Post
Old 24.10.2009   #244
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Default

Prišiel som zo zaujímavej akcie (?iže už to nestihnete) - jazdy s autami Subaru v Beladiciach (blízko Nitry).

Legacy - krása, sadol som si tam a od tej sekundy sme si s tým autom rozumeli. Tento kombík by som si asi vybral ako rodinné auto, dokonalé. Vnútri miesta aj pre 2-metrového dlhá?a ako som ja, aj vzadu. Prístrojovka paráda, seda?ka paráda, podvozok úplná paráda.

Outback - vyššie a viac do terénu, ale skoro by som na to pri jazde ani neprišiel, že je vyššie. Oboje už nemajú ru?nú ru?nú brzdu, ale elektronickú.

No a dnes jedna Impreza - koksóó... moje nervy, krása! Fi?ím si tak cestou medzi stromami, kuknem tachometer a ups, 150. Potom som sa trošku nechal unies? v prudkých zákrutách, až to ob?as písklo (pneu) ma chlapík pokarhal aby som nezabúdal, že to nie je moje auto, musel som sa ospravedl?ova?. :-) Sedí to jak svi?a, neskuto?né, a to som sa ani nepriblížil jeho limitom.

Myslím že všetko to boli 2-litrové boxer diesely - áno diesel, tiež som im nedôveroval, ale ten motor nemá chybu, netrasie sa, zaberá jak bláznivý od nízkych otá?ok, spotreba k?udne okolo 6 litrov (tie autá vážia asi tonu a pol)... nie, nie je to reklama. :-)
Substance242 is offline   Reply With Quote