View Single Post
Old 3.4.2011   #5
Substance242
Senior Member

 
Substance242's Avatar
 
Join Date: 6.7.2008
Location: Kysucké Nové Mesto, Slovensko
Posts: 1 289
Thumbs up

Mám to v notepade a ?akám už 5 minút že ktorý thread prežije, bachnem to teda sem, ke?že Baby napísal "sem nepsat" a on tu má rozhodujúce slovo. :-)

V tréningoch som dával prinajlepšom 1:14, takže 1:13.30 v kvalifikácii bolo pre m?a OK, hlavne ke? nepoužívam kvalifika?né setupy, pretože mojim cie?om je by? ?o najvyššie v tabu?ke porovnania štartovacej a cie?ovej pozície. :-) Asi ako každý som mal v tréningoch problémy s ?avou prednou, takže postupne som pridával tlak, uberal silu b?zd, a posúval ich dozadu, nakoniec som skon?il na pomere 53 vpredu, ?o som si myslel že bude na m?a ?ažké a že budem ma? problém som šmykmi pri brzdení - ale bolo to OK.

Pretek fajn, nemám si absolútne na ?o alebo koho s?ažova?, trochu ma mrzí len že ako naschvál ke? som mal modrú, sledoval som viac zrkadlo ako situáciu pred sebou, povedal si "ešte je ?aleko, pustím ho až za zákrutou/šikanou", tak ako naschvál som práve vtedy v nej spravil nejakú malú chybu a v o?iach toho profíka ?o sa okolo m?a prehnal som mohol vyzera? ako manták. :-D Ale inak som šikovný chlapec a nespravil som žiadnu vä?šiu chybu. ;-) Súboje som si užil iba s EGT Baby, dokonca ke? som na dlhej rovinke pri predbiehaní na modrú zaváhal a uhol sa na nesprávnu stranu do trávy, tak situáciu nevyužil a nepredbehol ma - ve?ké gentlemanstvo! Pred cie?om som pozeral že spravím o kolo viac ako som ?akal a už mi to nevychádzalo, sledoval som ?as a dúfal že Ghost nespraví ešte jedno kolo, naštastie prešiel cie?om myslím 1:00:00.43 a zachránil ma, aj ke? pozíciu by som ani so šetrením nestratil, len som nechcel potom osta? stá? na trati. :-)

Díky, a ahoj všetci o dva týždne.

Moje replaye Q aj R, štatistiku skúsim po?ka? ?i nespraví overená štatistická kancelária. ;-)
http://po20rokoch.sk/lfs/EGTFZR2011-2-AS1r.zip (15 MB)
__________________
Peter Machala, Killer Race Team
Substance242 is offline   Reply With Quote