View Single Post
Old 6.3.2011   #10
mufisto
Member

 
mufisto's Avatar
 
Join Date: 12.9.2010
Location: Plze?
Posts: 280
Default

Q: Nepovedlo se mi rychly kolo. Kdyz jsem to mel pekne rozjety, tak jsem totalne pos..l predposledni zatacku. Skoda, ale 11 misto uslo. Modlil jsem se k osmemu mistu
R1: Po startu jsem se dostal na kyzene osme misto a drzel ho po cely zavod. Nechtel jsem utocit na nikoho prede mnou (i kdyz parkrat by mi to urcite vyslo) a doufal jsem, ze se jirka s Lubikem nebudou moc stouchat, aby me nedojel Kremilek, coz se mu parkrat povedlo. Pak jsem udelal jednu chybku a byl na me nalepenej. Nastesti se mu predjet nepovedlo, takze start do druheho zavodu z pole.
R2: Cekal jsem, ze me lehci Jirka na startu da a taky ze dal. Drzel jsem se ho zuby nechty, ale byl lepsi. Tak jsem se spis soustredil na obranu a neslo to. Nekde jsem spalil pneu a ani nevim kde. Jeste jsem tam udella chbyu, kdyz mi zazvonil telefona a ja vul se na nej podival a totalne minul brzdnej bod do preposledni zatacky. Vyuzil toho Master a pak se to vezlo. Pneu na 120 a vsichni me dojizdeli a predjizdeli jak nic. Pneu jsem totalne dodelal, kdyz jsem brzdil jak svoje auto, tak Lubikovo, kterej me tlacil celkem solidne. A hned toho taky vyuzil. Od te doby jedna chyba za druhou a snazil jsem se jen minimalizovat ztraty. Bohuzel propad na seste misto, ale i tak spokojenost. Omluva Tomasovi. koukal jsem do zrcatka a byl si za mnou a kdyz jsem se kouknul o 2s pozdeji, vidim jak si zpomalil a doslo mi, ze si uz byl asi vedle me. A to jsem do tech zrcatek cumel skoro porad.

Zavody to byly super, jen co je pravda. V prvnim zavode souboje s Kremou, ve druhym s Lubikem, Rodem, Masterem, Tomasem (Klouczech me dal jako bych tam ani nebyl), takze aspon jsem se nenudil.

Celej cup jsem si max uzil. Stvou me dva momenty. Prvni, kdyz jsem sundal Gepase na Astonu (to byla nehorazna blbost ode mne. Byl jsem nezkusenej, pac to byl muj druhej zavod v LFS vubec) a pak kdyz jsem sundal (i za prispeni gagarin modu) Agenta, zase na Astonu (jina varianta). Cil byl porazit Agenta - splneno a dojizdet na bodech, pokud mozno do top 10 - splneno a prekonano dvema bednama! Vsem poradatelum velke DIKY a uz se tesim na dalsi cup! Ja se vratim a budu rychlejsi a silnejsi!
mufisto is offline   Reply With Quote