View Single Post
Old 23.1.2011   #6
bavorak
LFS Guru

 
bavorak's Avatar
 
Join Date: 31.5.2008
Location: Žilina, SVK/Praha, CZE
Posts: 1 712
Default

Q: 7. miesto...mohlo byt aj lepsie no nesiel mi posledny sektor ked bolo treba
R1: hned v 2. kole prepad z 5. na 20. alebo tak nejak...po mojej vlastnej sprostej chybe a nakoniec 12. no sklamanie a strata 10kg nakladu
R2: prvy moj prvy zavod bez velkeho vetra...prakticky cely cas na 8. mieste...prebehol som teedeeho na 7. ale hned som urobil nenormalnu chybu v T2 a on si zobral poziciu naspat...potom sa mi ho uz nepodarilo ohrozit

na to ze som sa rozhodol ist dneska o 18:00 tak to nebolo uplne najhorsie ale vedel by som si predstavit ze by to vyslo aj lepsie...kombo ma bavilo

ale zas raz: ludia prosim vas trochu rozmyslajte a nemyslite na seba a len na seba...nenavidim v kvalde ked idem v rychlom kole....niekto sa vyseka vrati sa do stopy o 50kmh pomalsie a neuhne sa a neuhne...a tym pokazi kolo aj mne...sak sa kus divajte a ked uz neni sanca zajazdit dobre kolo tak aspon uvolnim cestu tym ktori maju este na to sancu...
a ked nemenovany jazdec isiel v poslednom sektore pred sikanou pomaly po lavej strane a vosiel do zakruty asi 30kmh presne vtedy ked som tam ja vchadzal....to fakt nechapem tie myslienkove pochody...nebol som vtedy v rychlom kole ale ostal som v nemom uzase ako niekoho nieco take moze napadnut...
bavorak is offline