Thread: Gran Turismo
View Single Post
Old 7.12.2013   #253
GothaR
Senior Member

 
GothaR's Avatar
 
Join Date: 21.3.2009
Location: Kosice
Posts: 1 279
Default

No tak sa vyjadrim aj ja, ale iba ku GT5. Kupil som si PS3 kvoli GTA V a popri tom som zohnal aj GT5. Pripojil som volant, zapol hru a hned ma prekvapil velmi slaby FF. Fyzika bola uveritelna, ale nic extra, no ten FF to vyslovene zabijal. Do toho prisli slabe zvuky a nic moc grafika (na screenoch to vyzeralo omnoho lepsie).
Najviac ma vsak sklamalo to, co som mohol predpokladat - auta nie su odomknute. Z PC simulatorov som zvyknuty na to, ze mam zaplateny obsah hned k dispozicii a mozem si vybrat auto a trat a hned jazdit. V GT sa nic take nekona a to ma sklamalo najviac, ako pracujuci clovek byvajuci v rodinnom dome totiz uz nemam vela casu na hranie a na zdlhave odomykanie som fakt nemal naladu. Zvlast v mojej situacii, ked som ulohy plnil na prvy pokus, pretoze jazdit viem.
Zaver je taky, ze asi tyzden po kupe GT5 vyslo Assetto Corsa, ktore vyhrava na celej ciare. GT5 som teda predal a nastastie som na tom neprerobil ani euro. Takze skusil som, videl som a dakujem, ostavam pri PC
PS: ako hra pre casual hracov je to ok a ak ma niekto naladu na odomykanie aut a trati, tak mu GT ponuka vela hodin zabavy, ale pre PCckara zhyckaneho poriadnou fyzikou a peknou grafikou to nie je.
__________________
G27
S2 od 17.2.2009
AC od 8.11.2013
GothaR is offline   Reply With Quote