View Single Post
Old 27.3.2013   #19
Puma ///
Member

 
Puma ///'s Avatar
 
Join Date: 15.1.2013
Location: Slovakia
Posts: 403
Default

Quote:
Originally Posted by Belda_CZ View Post
Však já taky netvrdím, že si se cht?l chlubit. Taky používám analyzér na to, k ?emu byl stvo?en - analýza kola a hledání ztrát a lazení auta, zejména p?evody, sv?tlá výška a pružiny/tlumi?e, no prost? podvozek.

Ale jenom jsem oponoval Jackymu, že lidé, kte?í mají ?asy na top ten, tak si ten hotlap nesyslí v kompu, ale nahrajou ho tam, takže 5. místo je podle m? regulérní.

A co to nastavení volantu, jak jsem se ptal, nebo je to výrobní tajemství? Já jezdím na Astonu 28° rejd a 720° na volantu + sekvence na ?adi?ce, cht?l jsem jet manuál, protože je zábavn?jší, ale ruku na srdce, ob?as ?lov?k nedomá?kne spojku, nebo si v zápalu boje splete kvalt a to je pak k po@#ní v závod?. No a dávat meziplyny se spojkou a u toho trefovat brzdný body je taky složit?jší, takže holt zábava s manuálem musela ustoupit efektivit?. Ale už jsem si na tu sekvenci tak zvykl, že mi to ani nevadí, jenom pádla ješt? po?ád nemusim, šaltr je šaltr.
ale no taaak jazdime to predsa koli zabave aspon teda ja,,, a snazim sa to napodobit co najrealnejsie preto som aj vlastne postavil sim kokpit a preto som kupoval G25. Ak to teda mam.. tak tu spojku a H-cko urcite pouzivat budem aj za cenu, ze mi ujde sekunda , dve. No ide predsa o to, zdokonalit sa v jezdeckom umeni, a pocit si myslim je potom o to lepsi ked sa podari pekny vysledok FOR FUN
Puma /// is offline   Reply With Quote