Thread: 2.race tiskovka
View Single Post
Old 24.4.2011   #12
ZABII
Newbie

 
Join Date: 16.11.2007
Posts: 65
Default

Qvali: Nic moc taky me zarazila absence vetru a set jsem mel najetej hlavne s nim, tedy prvni kola jsem se s nekym pretlacoval a pak jel na dost teplych gumach... nakonec 6. misto -budiz dalo se to...

Prestavka: venoval jsem prilis casu vlastni udrzbe s vedomim ze pojedu sam a na neco jaksi pozapomnel....

Zavod: Nejak jsme prehlidl silu vetru a zezacatku nevedel co cekat, pak jsem mel stesti ze me uz na rostu nesestrelili zve zbesila FXR (tady by si mel nekdo precist propozice sampionatu ve kterem startuje). Start se docela vydaril pred prvnim splitem jsem se dostal pred vuz KXR a az tam zjistil jak ze to vlastne fouka a se vsi snahou udrzel auto na trati, chviklu krouzeni na 4. pozici, lehke otukovani s Radkem (jednou jsem docela nadaval pri stouchnuti dopredku pri pokusu o predjeti). A celou dobu si rikam "pneu dobry a jede to nejak pekne" :-D Jelo... Nez z niceho nic zhasnul motor a ja si pri dojizdeni setrvacnosti s prazdnou nadrzi postupne diagnostikoval velmi nahlas mnozstvi dusevnich chorob... tedy volani SC (omlouvam ze za zastaveni ve stope,ael nejak jsem pritom vsem snazeni se neprekazet skoncil prave tam...). V tu chvily jsem premyslel jestli se neodpojit, ale vzpomel jsem si na pravidla a na to ze do konce daleko...
Po potupnem odvezeni do boxu a natankovani jsem vyjel na trat s kolem ztráty, kde me hned pro zacatek pod zlutou vlajkou predjel Hellerma, konec pole jsem uz bohuzel nestihl dahnout tak nasledovala stihaci jizda ve ktere jsme primo na trati predjel snad kazde auto na trati (minimalne po jejich zastavkach v boxech). Gumy a cely set fungovaly opravdu uzasne a jelo to velmi dobre, postupne jsem se prokousaval dopredu (ikdyz porad o kolo zpatky proti prvnim nekolika autum) -snad s vyjimkou Ghosta ktery mel skutecne poradne tempo pro me dlouhodobe neudrzitelne (tak alespon neco pro kamery :-) ).
Tim ze jsme mel posunutou prvni zastavku jsem ale cca 2,5 hod pred konce, zjistil ze mi nejakych 20 min prebyva do poslednich dvou stintu a zastavka navic by znamenala nedohnani Hellermy, takze jsem je musel kazdy stint natahnout pres vyrazne pres hodinu (pneu jsem setril drzely docela dobre a i na studenych se mi darilo jezdit casy kolem 2:52, predjet Hellermu, vyjet naskok a po jeho poseldni zastavce se vratit pred nej s mensim ale dostatecnym naskokem.... Posledni stint jsme mel v nadrzi 90% paliva a jel jsem vicemene na udrzbu a kontrolu odstupu (stejne se nebylo kam hnat, Hanz byl uz moc daleko ikdyz nemel auto v kondici....

Tedy nakonec 5. misto.... -mohlo to byt vyrazne lepsi, ale vzhledem k tomu jakou jsem udelal botu spokojenost a muzu rict ze jsem se docela bavil :-)

Priste by to chtelo uz eliminovat chyby vlastni i nevlastni :-D
ZABII is offline   Reply With Quote