View Single Post
Old 12.2.2015   #1099
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
HWinfo ti ukaze vytizeni CPU a GPU a zbylou pamet, teploty, rychlosti, vetraky a dalsi.

Ten start zavodu je problem ve vetsine her, je tam moc aut = polygonu a kour od pneumatik. Kdyz clovek startuje vzadu tak je to problem se slabsim HW. Na zacatku rostu to az takovy problem neni kdyz se kouka z auta ven dopredu nebot tam tech aut je minimum v zornem uhlu.
To je jasné, ?ím ten start je, zase taková trubka nejsem

HWiNFO jsem si vzpomn?l že mám, díky za p?ipomenutí, roky jsem to nepoužil a n?jak mi to vypadlo z hlavy. Ledacos se tím vysv?tlilo. Nevím jestli jsem psal zde nebo jinde, že pom?že zav?ít opravdu všechny programy, p?evážn? prohlíže?. Te? koukám, že bez AC mám zabráno 276MB dedicated VRAM a když zav?u Chrome (asi 30 záložek), je to 77MB. Tj. jak využívá HW akceleraci tak zabírá i VRAM, po zav?ení se uvolní a je mnohem více k dispozici pro AC, pozd?ji se p?ejde k využívání dynamic. Nepo?ítám, že na web stránce b?ží n?co náro?n?jšího a žere to ješt? CPU/GPU. Když jsem pustil AC v single, m?l jsem zabráno 1GB dedicated a 127MB dynamic, takže mi VRAM pam?? nesta?í (už s vypnutým Chrome).
Zkusím o víkendu poladit nastavení detail? atd tak, aby ten 1GB VRAM sta?il. CPU a GPU má maximální využití 100%, všechno se p?etaktovává podle nastavení, takže tady už jsem na strop? a dlouhodob? pom?že je upgrade.
Pablo is offline   Reply With Quote