View Single Post
Old 3.2.2015   #1078
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 26.4.2007
Posts: 552
Default

Tak jsem to trochu potrapil a po par 1:41.8xx padlo too:



AC - E30 DTM @ Vallelunga - 1:41.656


Jen stale nemohu najit slusny nahravaci program.

Fraps: Rychly dobry ale neumoznuje kompresi pri nahravani a nastaveni nula, replay buffer neumi, pustit, nahrat nekolik GB zaznam a pak komprimovat extra... :/ Na plynuly zaznam ale nic lepsiho neni a ty hooky maji udelane dobre i kdyz nekomu muze vadit snizeni fps na nasobek fps nahravani, prave toto pomaha s plynulosti videa.
OBS: Pomaly a to hodne, vubec nezvlada zachytavat snimky plynule, umi streamovat, zvlada QS/VCE, umi replay buffer a lecos lze nastavit, video je plynule co se tyce snimku a pro stream je to OK a fps je stabilni=konstantni ale obraz se bude skubat nebot to nekdy opakuje snimky tim jak to nestiha zaznamenavat. Fungoval tak nejak OK ale ted mi to porad zahazuje snimky, cim narocnejsi grafika hry tim vic to bude zahazovat.
Dxtory: Nastaveni ok, AAC zvuk ale neumi, kodek jsem nenasel, zachytavani nic moc neco mezi Fraps a OBS, kdyz nestiha tak snimky neopakuje a video tak ma variabilni fps, lze pridat VCE a MP3 komprese, replay buffer neumi. Zda se ze to nejak divne komprimuje a jak pres x264 tak pres VCE to dela artefakty ve videu, maly zeleny obdelnik vpravo dole v originalu a na Youtube potom z toho jsou takove ruzove artefakty...
Bandicam: Pustil jsem smazal jsem, asi tak to reknu, nezvlada ani crop videa a vse nad 1920x1080 zmackne do tohoto rozliseni, s mym 1920x1200 to tak vytvarelo 1728x1080px a obejit nebo prenastavit se to neda. Replay buffer jsem tam myslim nevidel.
RadeonPro: Rychle jsem opet mazal, uz nevim proc ale asi toho moc neumel nebo to nahravalo neplynule. Jestli to neumi systemove kodeky pak ani x264 nebo VCE se neda pridat. Replay buffer nema.
Raptr: Jeste jsem nezkousel, replay buffer by mel mit.

Neco jineho na nahravani co funguje?
x264/VCE/MP3 si umim pridat
Afterburner nechci, pouzivam neco jineho s GPU a dve podobne utilitky najednou se nesnesou. AB neumi nastavovat moji GPU spravne.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 3.2.2015 at 20:50.
JackCY is offline   Reply With Quote