View Single Post
Old 6.1.2015   #1051
JackCY
Regular Member

 
JackCY's Avatar
 
Join Date: 25.4.2007
Posts: 552
Default

GothaR: pouzival jsem z OV1 to poradi jezdcu na trati a moji pozici v zavode, bylo to sikovne male. Zbytek jsem vypnul. I tak se mi to ale obcas zasekavalo a pak jsem nasel ze to muze byt zpusobeno OV1 pri procitani OV1 threadu. Tak jsem to cele vypnul a zapnul zpatky ty velke default aplikace.

Ukazatel pneumatik si nenastavuje automaticky typ pneumatiky a ani je nema vsechny prednastavene. Maxima nepotrebuji a nejradsi bych take cele AC prepnul z psi na kpa jednotky.

I ten zakladni ukazatel od Kunos vpravo nahore, nechapu co to ma byt. Pozice 8/1? To jsem 8. z celkoveho poctu zavodniku 1? Nepobiram.
Unknown session? Je to hotlap, nevim proc tam neni napsano hotlap.
"/12" dalsi nahodne cislo na obrazovce.

Casy OK, jen jak je text svetly a nema stiny pokud auto nema strechu tak je to na svetlem pozadi a videt je to spatne.

Delta nepotrebuji, staci mi lap time. To spis po jizde bych se rad podival kde nejvice ztracim, v ktere casti ==> telemetrie a porovnani s nekym jinym.

Ukazatel paliva, pro me moc cisel. Spotrebu na 100km nepotrebuji a pocitadlo na kolo neni az tak presne a spolehlive. Asi zatim neni zadna databaze spotreb a tak nez si to vytvori vlastni pro to auto lokalne tak to ukazuje nekdy vselijak. Zejmena pokud se clovek uci a boura a spotreba mu kolisa. Kdyz zavodim tak me ani nezajima kolik mam paliva nebo kolik to spotrebuje na kolo ale spise kolik kol mohu odjet a to je tam jako male cislo schovane vpravo. Pitstopy to take neumi a nepocita, na to mam sice kalkulacku pred zavodem a v LFS to staci nebot casto staci nastavit pitstop pred startem ale mit to "live" v AC by se hodilo nebot pitstop v AC se nastavit neda

Tak bud nejake app prepisu pro vlastni potrebu a nebo pokud se na AC nevykaslu opet a bude co jezdit pak si klidne udelam vlastni app.




At si to bejvalo promaze je to jeho server/forum. Me obcas zarazi co je schopen vymyslet za pravidla. Tu nechut, odpor a nepochopeni jak muze nekdo ridit mysi a ne alespon gamepadem jsem potkal jak na AC foru v diskuzich, ale ne navodu jez jsem tam pridal, tak na UVZ kdyz jsem navod prelozil a dal jim ho tam v cestine, to byla doslova boure. Uz jim tam nic davat nebudu kdyz se jim to nelibi, i upravy textur povazuji na UVZ za cheaty. Hold asi budu jezdit jinde nebo si opet pockam az bude AC dodelanejsi a nebude to beta.
__________________
mpwr.JackCY LFSStats v2.1 WIP

Last edited by JackCY; 6.1.2015 at 12:08.
JackCY is offline   Reply With Quote