View Single Post
Old 18.6.2007   #6
eraser007
Senior Member

 
eraser007's Avatar
 
Join Date: 12.11.2005
Location: Sahy
Posts: 1 257
Default

do zavodu som nastupoval s neotestovanym long setom a s 0 kolami online

qual : asi 5. alebo 6. miesto, s casom uplna nespokojnost, na 1. miesto z rozradenia by sa to patrilo aj obhajit :/

sprint : tak som si to hasil na 5-6. mieste, pri vyjazde na rovinku po 1. sektore mi to uslo na travu/hlinu > ako by som driftoval na lade > bocny naraz do zdi, ktory ma nepochopitelne hodil na strechu /ten bug gumenych zdi by sa uz patrilo odstranit/... takze DNF

long1 : ani neviem ako, ale dostal som sa na 2. flek, kde som odrazal utoky Radka Louckeho... velmi dobre zavody. nakoniec som vdaka mizernym casom a chybam dokoncil so slusnym odstupom na J. Machacka na 2. mieste, s ktorym som bol spokojny.

long2 : start z predposledneho, rozhodol som sa pustit J. Machacka pred seba, kedze dobre poznam ako to v T1 zvykne dopadnut... dral som sa do predu, 11. miesto, ked tu ma zo zadu Lukas Lecco otocil /pozdrav automechanika, nech sa ti pozrie na brzdy/ > navrat na trat asi na 17-18 mieste, climbing hore, az som sa ocitol na 5. mieste, tentoraz som stihal Radka Louckeho ja. O ziadne utoky som sa nakoniec nepokusal, 5. miesto sa dalo... v predposlednom /alebo poslednom/ kole zrazu jednu zatacku M.Hruby /alebo ak to nie si ty tak sry/ krasne predriftil a zastal asi 10-15 metrov pred mojim celnym sklom... takze o adrenalin bolo postarane, ale nakoniec sa tam naslo miesto, aby som ho bez ujmy predbehol... takze 4. flek a spokojnost
// btw, v 9. kole bol jeden velmi zaujimavy moment, snad ho sem v blizkej dobe uploadnem

jo a zaver - "Nemam rád gtr (už aby byla liga s n??im jinym)." - Ghost to vystihol, uplne suhlasim..
__________________
TEAM : Sunday Drivers inc.
"If everything seems under control, you're just not going fast enough."
- Mario Andretti
>> last.fm music profile

Last edited by eraser007; 18.6.2007 at 22:49.
eraser007 is offline   Reply With Quote