Thread: Gran Turismo
View Single Post
Old 3.12.2010   #97
dravgunov
Member

 
dravgunov's Avatar
 
Join Date: 21.7.2005
Location: Náchod
Posts: 496
Default

Quote:
Originally Posted by Substance242 View Post
Momentálne ma GT5 dos? serie. Mám level 15, a potrebujem autá do eventov (musel som si to zapísa? pre seba na papier):

japonské staršie 79
svetové staršie 69
pre rally menej ako 246k
francúzske
talianske
muscle staršie 80
supercar staršie 79

... ale nemám, no nemám! Napríklad teraz v bazári kone?ne nejaké Mini, tak som ho kúpil do Mini sú?aže. Bez šance. Tak nazad do servisu, dokúpi? pneu a všeli?o, až som sa dostal skoro na mizinu. A nazad sa preklikáva? do toho preteku, a aj tak na nich nemám šancu, majú novšie modely. Takže momentálne fakt neviem kam ís?, asi budem robi? licencie a skúsim ?ažký Lotus Elise special event... Z dvoch hodín hrania som jazdil asi 20 minút.

GT5 je krásna hra a má úplne všetko, okrem vyrovnaného pretekania. Bu? je ?lovek bez šance, alebo nemajú šancu ostatní. A vadí mi spiato?ka na samostatnom tla?ítku, vadí mi nemožnos? spojky nadefinovanej na tla?ítko ako v LFS, vadí mi momentálne všetko. :-) Normálne mám chu? preda? PS3, lebo ju mám len kvôli tomuto, ale viac ma to irituje ako baví.
japonské staršie 79 - taky nemám
svetové staršie 69 - vyhrál jsem n?kde n?jakou alfu a s tím jsem to dojel
pre rally menej ako 246k - na to mam golfa gti 05 ale ten se nechytá
francúzske - tam je mi lito obetovat jedinej kredit
talianske - mam 458 a ta ma po upravach 715bhp
muscle staršie 80 - nemam, novy kupovat nechcci
supercar staršie 79 - ferrari 512BB

No prachy sehnat neni problem, ja vse dojizdim na prvni misto. Proste dokud nemam zlatou tak nejdu dal a zopakuju si nektery trate nekolikrat. Tak asi proto mam dost. Momentalne neco pres 740 000 a ne vim do ceho je vrazit kdyz 458 jezdi tak skvele ))) Mini S jsem kupoval rocnik 07 tusim NOVY a vyhral jsem to hned na prvni pokus i bez uprav.
__________________

http://forum.czechlfs.net/image.php?type=sigpic&userid=256&dateline=12137154  20

C2Q Q6600@3.0Ghz / Gigabyte P965 DS4 / 2x2GB 1066Mhz DDR2 / 8800GT 512MB

dravgunov is offline   Reply With Quote