View Single Post
Old 21.3.2013   #86
Chaos
Administrator

 
Chaos's Avatar
 
Join Date: 23.7.2004
Location: Ceska Rep.
Posts: 4 325
Default

Quote:
Originally Posted by bavorak View Post
Tak ja po zhliadnuti zaznamu chapem, preco som v zavode nechapal, ze nie som znova v hodinach...medzi mna a Chaosa by sa nevosiel uz ani list papieru ale bez akehokolvek dotyku...diky Chaos za dobre zvladnutenie krizovky
jo tehle moment si taky vybavuju a v zavode jsem byl dooost prekvapenej, ze me nikdo netrefil... jel jsem uz takhle dost ve stresu, nevytrenovanej, blizim se do jedny z nejnebezpecnejsich zatacek, na krk mi funi snad ctyri divocaci a ted tam vidim auto, nevim jestli na trati ci v kaceru, mrk do zrcatek jak to vypada za mnou, jestli muzu na jistotu pribrzdit vic nebo ne, ale nez probehl tento rozhodovaci proces bylo pozde > smyk > nevyjezdenost > nezvladnuti > zaslapnuti brzd (apel na vsechny at tohle po nezvladnuti auta delaj! Auto pak jede rovne a je o dost vic predvidatele kam pojede a kudy teda pujde objet a vyhnout se kolizi) a doufani, ze me ostatni minou, coz jak ted koukam uz tesnejc neslo jeste raz omluva...
p.s. jakto ze nemam skina?
__________________
Do you FEEL THE SPEED?! Navštivte nás na www.zt-racing.com! LFS World statistiky.
www.301.cz
Robert '[ZT] Chaos' Kotlaba
Chaos is offline   Reply With Quote