View Single Post
Old 29.12.2012   #33
BabyOnWheels
Senior Member

 
Join Date: 29.12.2006
Posts: 1 096
Default

Quote:
Originally Posted by Puma View Post
Je to pravda.. Jak jsem jezdil zezadu, tak jsem m?l dost kolizí práv? z toho, že n?kdo jel o hodn? pomalej než v závodním tempu.. a s LX4 už s tím fakt kolikrát nic nevymyslím.. Opravdu je to trošku nepochopitelný když jede leader v n?jakém míst? o 20 km pomalej, jen proto že je to po startu...
Ja pomalu jezdim, nejen po startu Ale po startu obzvlaste. Pokud jedu prvni, jedu co umim + nechavm misto pro ty co jedou stopu vedle (z rostu). Coz znamena trochu zpomalit, neb ho nechci vytlacit na svodidla, travu. Mozna to patri k zavodeni, ale to me nebavi Moje cena z ty hry je zabva ... a uziju si ji jako prvni i posledni... hlavne kdyz je se s kym tahat o misto, kdekoliv.

No a protoze jedu pomaleji tak se najde dost chytraku co se zacnou cpat jeste z druhe strany. Coz v pripade sikany ve meste, ci jinde je to nej.. . Takze si hlidam zleva, pak najednou rychlik zprava, zleva se odrazi od svodidel, zprava ho to vynese a .... jedina sance je hodne ubrat a nechat se nabrat tema zezadu co posipchaj, neb to je idealni sance predjet ty blbce co tam stojej... Navic gumy jsou studeny. Chapu ze u nekoho po 2 -3 kolech jsou rude.... u me se teprve dostanou tak do zelena... Preci jen v zavode byva plna nadrz, takze si prvni kolo zvykam na brzdne body = brzdim trochu drive ... nerad se "cucmam" se svodily ...

Takze o 20km min .. nez v normalnim zavodnim tempu me prijde ok. Kor kdyz clovek musi premejslet i za ty co to vidi jako sanci predjizdet. Ale treba me jednou vydrzi bojove predsevzeti dal nez do T1. (posledne pred mnoha lety z toho byla poradna stouchanice). Takze zaver je ... nerad startuji zepredu. Radeji zezadu a predjedu ty horke hlavy v T1, T2 ... Problem je ... ze ty nevychladnou a vesele najedou do stopy ... prece nebudou cekat, az se to pole prezene ... kdyz tam stoji v protismeru.
__________________
BabyOnWheels

Last edited by BabyOnWheels; 29.12.2012 at 08:59.
BabyOnWheels is offline   Reply With Quote