View Single Post
Old 30.3.2006   #57
magorik
Member

 
magorik's Avatar
 
Join Date: 13.7.2005
Location: Kosice, Slovakia
Posts: 112
Default

ja budem optimista takze ak vyjde update zajtra :-) 1 aprila dalsi pretek sa pojde vnom ? :-)
osobne ma potesi cokolvek nove mozno by na oblafnutie mysle stacilo len nove pismenko k verzii :-)

a k tym nedockavym dristom, ako ich to nebavi a td atd. to kaozdy pochopi ked trocha zostarne (teda skonci skolu a uz pred sebou jaksi ma kopec volneho casu ktory moze odsrat ako sa mu chce, nic ho nikam netlaci, teda padnu tzv. idiotske skolske ciele (hlavny ciel stihnut termin)) o nic nejde ... keby ich to nebavilo tak sa na to vyseru a robia cosi ine

ono k ohratosti by som navrhoval dalsiu ligu z dalsim nepopularnym furikom ako je RAC pretoze liga vytiahne jeho nedostatky vymajaku sa setupy rozsiria sa, len tym sa to auto moze spopularizovat ked kazdy na nho bude srat pretoze je tzv neovladatelne a bude jazdit z hrabosmi do osprostenia tak bohuzial RAC ostane tam kde je. a vsetkym sa bude zdat lfs ohrate. pritom kombinacii je dobludu

LX4 bolo premna pred ligou totalne nezvladnutelne auto, a teraz uz je to podobne ako z hrabosmi trebars, nic extra ale zajazdim znim tak aby som z toho mal pozitok a nie depku
__________________
Intel Quad 6600 420x8 3370 Mhz, 7600 GT 615/800, 2GB Ram, Logitech G25, G5 mousa, Asus Xonar
magorik is offline   Reply With Quote