View Single Post
Old 27.3.2006   #26
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

S t?ma kombinacema to není tak upln? jednoduchý, zkoušel jsem. Když dám TBO, tak pár lidí p?ijde, ale 90% FXO, když dám RB4/asfalt už je to horší a když dám FZ5 už je to upln? zabitý (když nedám AS NAT ^^). No zas tak moc se nedivím, m? taky zrovna nebere, když mi po 10 nijak brutáln? zajetých kolech bouchnou road super na "Porsche".
A s tím že te? už asi bude S2 full - to je p?kný, ale ne?eší to fakt, že vývojá?i moc nekomunikují. Lidi si ze "zoufalství" kreslí vlastní interiéry bez rádia atd, místo aby vývojá?i napsali, že už to mají a bude to sou?ástí dalšího patche (nap?.). Každý rozumný projekt má roadmap (aspo? do nejbližší verze, viz mercury) a t?ch pár bod? ur?it? zabere mí? ?asu, než když Scawen každou chvíli odepisuje na fóru na ty samý dotazy.
Vzpome?te si když byly problémy s licencema, každý by pochopil zdržení, kdyby v?d?l na ?em je. Ale když se nekomunikuje, všichni byli naštvaný...
Ale abych nekon?il tak negativisticky: podobn? jako Rumiko, bylo to super, pen?z rozhodn? nelituju a nikdy nebudu, žádná jiná hra mi tolik zábavy nedala a až bude nový patch, ur?it? mi zase rok zábavy dá. Jen už to holt není takový jaký to bejvalo, m? baví i ty v?ci okolo, zkoušet patche, komunikovat na fóru o tom co se d?je a ono to sklouzává do stavu "krabicovýho" produktu, jednou za rok n?co vydáme, moc se o tom s váma bavit nehodláme, kupte nebo nechte bejt (te? jsem to zám?rn? trochu p?ehnal, ale už tam není takový ten pocit "rodinnýho" prost?edí).
Pablo is offline   Reply With Quote