View Single Post
Old 12.3.2015   #1137
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

Quote:
Originally Posted by JackCY View Post
Pri poctu kopii jaky Kunos proda si nemyslim ze 10-15EUR je malo za par aut a trat ktera ve hre uz ted je. Navic v US to maji za 9.99 USD, cca -11%. Skoda ze i Evropsky vydavatel hry stale dava lepsi ceny pro US nez pro EU.
Tak to vidíme dost jinak. Nevím, jakou máš p?edstavu kolik jim z t?ch 10 € zbylo, když 30% si vezme Steam a musí ješt? zaplatit za tra? i 10 aut licence. Ten Nord byl pracností jak 4 jiné trat?, spíš o dost víc, protože z jednoho místa toho moc neobsáhnou. U jiných tratí (když to hodn? p?eženu) se sta?í postavit se soupravou na v?ž a oto?it o 360st a máš jí oscanovanou. Navíc ve vší úct? k práci moder?, ten Nord co tam byl má k reálu daleko. Na první pohled to m?že vypadat, že to odpovídá, ale je to spíš vizuáln? podobné. Já to mám jinak, jedna z v?cí co se mi na AC líbí jsou ty laserscan trat? a výborn? zpracovaná auta, prost? to, že si kupuji ur?itou kvalitu. Ne že n?kdo namotá k?ivku ze satelitního snímku, kope?ky a obrubníky st?elí od oka podle onboard videí, nerovnosti vygeneruje algoritmem, pak to sníží aby auta neskákala moc a hotovo (i když i tak to dá šílen? práce a nechci to úsilí snižovat, ale prost? ten výsledek není i p?es tu kupu práce to ono). K modovým aut?m mám ješt? mnohem v?tší p?ipomínky, n?která, z kterých jsou dokonce lidi na v?tvi považuji za dost špatná a nebudu s tím jezdit jen proto, že to má z venku kastli n??eho slavného, když se to chová naprosto divn?.

Quote:
Originally Posted by aspect View Post
kucí a Vy jste se tedy n?kde sešli? Hledal jsem n?jaky server co by m?l ve jmenu "cz", ale našel jsem jen prazdný uvzka
Já jsem v?era taky našel jen UVZ, ale nem?l jsem náladu na cruise, co z toho. Zkusit auta si mohu offline a nemusím ?ekat hodinu, až se uvolní slot na auto, které zrovna chci.

První dojmy ze 2h hraní:

Byl jsem na n?jakém serveru, kde se jel závod s M235i a musím ?íct, že by to bylo asi dobrý auto na ligu. Sice m? moc nebavilo, je takový až moc hodný, ale na to, že se jelo s novým autem tak to bylo velmi vyrovnané a samé souboje. Takové mnohem rychlejší XRG, neodcházely tomu ani gumy, alespo? b?hem t?ch 4 kol V druhém závod? se to už trochu víc natáhlo, ale i tak jsme se drželi až do konce na dohled.
Detekce kolizí mi p?išla n?jaká lepší, jeli jsme i dost dve?e na dve?e, ale možná to byl jen pocit.
@Jet: on t? n?kdo na konci sejmul? Musím kouknout na replay.

155Ti - n?jak m? nevzalo
GTA - jel jsem jen kousek, t?šil jsem se na n?j, ale n?jaký wow se nedostavil, chce to zkusit online, tam to možná teprve bude ono (M235i by m? offline asi taky neoslovilo)
P1 - pro m? nejlepší z hyperaut (LaF, Pagani)
na ostatní se nedostalo

Grafika - nelíbí se mi ta mlha do dálky na F3 kamerách (nic nového), ale t?eba F6 na tom Nordu bylo jak televize, slušný. Ale hlavn?, m?l jsem na svojí ple?ce p?i 24 autech 60 fps, v?bec žádné problémy a cukání, p?išlo mi to jako znatelné zlepšení.

Chyby - no jako máku, ?ekám brzký update. Ob?as se p?i p?ehrání kousne replay na p?esn? daném míst?, vypadne zvuk po p?epnutí F1/F3 kamer, výpis server? n?jak nerespektuje po refresh ?azení, žlutá vlajka mi ukazovala každou chvíli n?co, i když nic nebylo (to spíš je asi o vychytání citlivosti) a spousta dalších drobností, našt?stí p?i hraní nepodstatných.

Zrcátka - kone?n?! Vlastn? jsem to moc nezkoumal, ale už jsem m?l kone?n? pocit, že co vidím v zrcátku odpovídá tomu co vidím když se oto?ím dozadu. Samoz?ejm? asi na úkor toho, že nevidím tolik do stran.
Pablo is offline   Reply With Quote