View Single Post
Old 20.4.2006   #1
Pablo
Administrator

 
Join Date: 28.11.2004
Location: Jablonec n. N.
Posts: 2 944
Default

V LFS (p?ípadn? vieweru) není zatím implementována volba pro zapnutí AA a AF, proto musíme tyto funkce zapnout "natvrdo" p?ímo v ovlada?ích grafické karty.

ATI
tuto kartu nemám, ale co si pamatuji, ve standardních ovlada?ích (Catalystech) tato volba nebyla. Proto doporu?uji stáhnout a nainstalovat ATI Tray Tools, na lišt? vám pak p?ibude jedna ikonka a p?es její menu nastavíte nejen AA a AF (pozor, dá se nastavovat zvláš? pro Direct3D a OpenGL, nás zajímá Direct3D), ale i spoustu jiných v?cí.

nVidia
na ploše pravý tla?ítko/vlastnosti/nastavení/up?esnit
pak záložka která se jmenuje jako vaše karta, vlevo vyjede takový stromový menu
zvolit Nastavení výkonnosti a kvality a vpravo v okn? bude nastaven Antialiasing a anizotropní filtrování na ?ízeno aplikací, to zrušte a jezdec posu?te na n?jako hodnotu, nap?. 4x a 16x
ve h?e potom koukn?te, jestli nešly fps moc dol?, když jo, dejte mí?, když ne, m?žete p?idat
D?ležitá v?c jsou naho?e "Profily aplikace": je dobrý nenastavovat AA a AF natrvdo pro všechny aplikace, ale ud?lat si profil. Já mám obecný profil na "?ízeno aplikací"- tj. pro programy kde se dá AA a AF nastavovat, LFS mám v profilu her na 4x a 16x a Viewer mám v profilu "superobrazvykonmijeuplneputna" na 8xS a 16x

(napsano narychlo, na nep?esnosti zvláš? u ATI kterou už dávno nemám m? upozorn?te, doplním)

Last edited by Kid222; 11.11.2016 at 14:20.
Pablo is offline   Reply With Quote